Reklama:

Nenechte si ujít naši výzvu
poprvé na Predator Race!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Již tuto sobotu 19. srpna 2017 od 9:00 se v amfiteátru OC Plzeň Plaza uskuteční překážkový závod Predator Run a pro ty menší bude během odpoledne připravena lehčí varianta Predator Junior.

Myslíme si, že koncept závodů není potřeba popisovat, ale pokud se chcete dozvědět více, tak lze navštívit oficiální stránky, kde najdete vše potřebné. Obecně je Predator Run základnější verze pokročilejších typů závodu s dovětkem Brutal nebo Masakr. Délka tohoto závodu s překážkami by měla být mezi 7 až 10 km a trasa vede z amfiteátru směrem k industriální části Plzně.

Tento závod, který je zároveň spojen s několikadenní akcí Sportmania Plzeň, o které se můžete dozvědět více zde, si samozřejmě nesmíme nechat ujít ani my - tímto Vás srdečně zveme k návštěvě stánku Ronnie.cz.

Máme pro Vás opět připravenou soutěž, ale také další aktivity, za které si odnesete drobné dárky, nebude chybět ani malé občerstvení. A hlavně tam také budeme my a moc rádi s Vámi probereme cokoliv, co Vás nejen ohledně těchto závodů, ale i ohledně Ronnie.cz zajímá.

Jako hlavní událost na stánku však bude samozřejmě naše celodenní sportovní výzva, takzvaná Ronnie.cz Challenge, kterou jsme si pro Vás přichystali.

Co Vás bude čekat

  • muži: 30 kliků a 30 dřepů s výskokem (během dřepu budete v natažených rukou držet 2kg balení proteinu)

  • ženy: 20 kliků (začínat se bude klasickými kliky, a až dojdou síly, tak lze přejít na dámské) a 30 dřepů s výskokem (během dřepu budete v natažených rukou držet 2kg balení proteinu)

  • děti: dřepy s proteinem v ruce na maximální počet opakování

A nebojte se, Vaše aktivita bude řádně odměněna, ať už menšími dárečky, nebo hodnotnějšími cenami - produkty od značek Survival, Nutrend či Extrifit nebo dárky s logem Ronnie.cz.

Doufáme tedy, že se s Vámi v sobotu uvidíme. Nenechte si tuto velkou událost v Plzni ujít!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazín10 důvodů, proč (ne)konzumovat kokoso...
Strong86 (11:55) • tady to hezky vysvětlil :) https://www.youtube.com/watch?v=I_j-tBJ3Kss
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Geolupos (06:51) • Diamond Cupy jsou ale prostě jen větší pohárovky, tak to není nic proti ničemu.
magazínBehind the Pump - Branch Warren a Joh...
jr.e (22:39) • Nevím teda,ale technika Cviků u Branche a Johnniho je otřesná.,(hlavně co největší váhu...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Valasekjakub123 (22:13) • To je jedna fotka podívej se zepředu málo hmoty zality břicho atd...... na mezinárodní...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Geolupos (16:21) • Vždyť vypadá dobře.... https://kulturistika.ronnie.cz/img/data/clanky/galerie_2011/29...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra