Reklama:
908 g proteinové náhrady stravy ZDARMA
Moderní varianta instantní náhrady stravy nyní v extra výhodné akci! Více zde.

Společnost Extrifit hlavním partnerem EVLS Prague Showdown 2017!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

EVLS Prague Showdown 2017: vstupenky jsou již v prodeji!

Soutěž EVLS Prague Pro v současnosti už není třeba představovat žádnému fanouškovi kulturistiky a fitness. Klání pořádané poprvé v roce 2012 si získalo za svou krátkou historii renomé jedné z nejvýznamnějších světových soutěží, kde v soubojích o zajímavé finanční prémie měří síly ti nejlepší kulturisté a bikiny fitnessky planety. Již se přitom zdaleka nejedná pouze o závody profesionálů, když se celá událost postupně rozrostla ve sportovní festival EVLS Prague Showdown složený z několika různých soutěží i bohatého doprovodného programu.

Partnerem této významné události je od jejího zrodu společnost Extrifit. Její tváře nechyběly na žádném ročníku a spojení Extrifitu a EVLS Prague Showdown zajišťuje návštěvníkům vždy nevšední zážitky ze setkání naší a světové sportovní špičky, stejně tak jako seznámení s nejnovějšími trendy v oblasti sportovní výživy. A tak tomu bude i nadále. Dlouholetá úspěšná spolupráce obou stran pro letošní ročník vyústila v další logický krok. Společnost Extrifit se stává hlavním partnerem EVLS Prague Showdown 2017!

A jak už podtitul soutěže "Europe's grandest power, bodybuilding and fitness festival" napovídá, EVLS Prague Showdown nabídne v tomto roce skutečný sportovní svátek. Nepůjde pouze o kulturistiku a fitness, ale na své si přijdou i milovníci silových disciplín, streetworkoutu, crossfitových disciplín, pole dance a mnoho dalšího. EVLS Prague Showdown tak zvedá už beztak vysokou laťku ještě výš a ze strany společnosti Extrifit zní, že se nenechá zahanbit. Fanoušci této značky se mohou těšit na kompletní Extrifit Team, přičemž mnoho jeho členů bude bojovat v některých z kategorií celého festivalu. Těšit se můžete na nové produkty, očekávat můžete hned tři výstavní expozice Extrifit, včetně nového většího stánku s nepostradatelnými Extrifit Girls. Nebude chybět ani špičkový seminář členů Extrifit Teamu, to vše s mnoha dalšími překvapeními pro fanoušky Extrifitu.


Letošní ročník sportovního festivalu EVLS Prague Showdown se odehraje
ve dnech 29. a 30. září v nových prostorách PVA Expo Praha v pražských Letňanech.

Podrobně zpracované informace o prodeji vstupenek na tuto událost najdete v tomto článku.


Jakou atmosféru se tvářím společnosti Extrifit podařilo vytvořit na minulém ročník EVLS Prague Pro anebo třeba na letošním ročníku sportovního veletrhu FIBO Power, přibližuje rozsáhlá fotogalerie, kterou si můžete prohlédnout zde.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 59 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra