Reklama:
Proteinová svačinka od Smartlabsu 3000 g + 908 g ZDARMA
Nesnídáte? Nesvačíte? Máme pro Vás skvělý tip, jak to napravit! Více zde.

Jak to žilo na stánku Ronnie.cz na Static Monster 2017 v Lokti?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Tuto sobotu 22. července se v Lokti u Karlových Varů uskutečnila jedinečná strongman soutěž pod taktovkou Jirky Tkadlčíka a jeho přítelkyně Valerie Miričové. Sešli se zde závodníci z různých koutů světa, kteří soutěžili v Log Liftu a Deadliftu na maximum o prize money v celkové hodnotě přes 1000 eur. O skvělé výkony nouze nebyla a celá soutěž probíhala ve velmi přátelské atmosféře.

Reportáž s mnoha fotografiemi z celé akce si budete moci prohlédnout v nejbližší době. My ji již nyní hodnotíme velmi kladně, a to i ze strany vystavovatelů, kdy vše bylo skvěle organizačně zvládnuté.

Na této akci jste mohli navštívit náš stánek plný ochutnávek, dárečků a v neposlední řadě s výzvou, za kterou bylo možné vyhrát hodnotné ceny.

A jak to u nás na stánku vypadalo?

Celá soutěž začala v 15:00 a již během prvních minut k nám začali chodit první zájemci. Zájemce jsme postupně seznámili s naší soutěží, která spočívala ve zdvihu jednoručky bez použití dynamiky nohou, a to na maximální počet opakování. Muži měli připravených 20 kg, ale nezapomněli jsme ani na dámy, na které čekala stejná disciplína s 10 kg. Kromě dospělých jedinců jsme mysleli i na ty nejmenší, kteří si zkusili zasoutěžit s osou bez kotoučů a odnesli si od nás alespoň balónky s logem Ronnie.cz, náramky a jiné maličkosti.

Zájemců o soutěž a ochutnávky postupně přibývalo a chvílemi se Vás sešel opravdu hezký počet a na stánku to žilo. Účastníky výzvy jsme se snažili vyhecovat k maximálním výkonům a nejlepším výsledkem nakonec bylo 48 opakování v mužské části, které dal soutěžící Martin. Cenu jsme věnovali i Petrovi na druhém místě se 41 opakování. I když se žen účastnilo obecně méně, tak jsme byli překvapeni, kolik se Vás o získání prvního místa ve výzvě nakonec pokusilo. 24 opakování s 10 kg zvládla Katka, která si zaslouženě odnesla výhru za velmi podařený výkon.

Počasí nám i přes nepříznivou předpověď nakonec přálo a za svitu slunce s výhledem na hrad Loket se až do 19:00 ochutnávalo, soutěžilo a rozdávalo.

Věříme, že jsme si to všichni užili. Rádi bychom Vám za tým Ronnie.cz poděkovali, že jste se za námi zastavili nebo jste se zapojili do soutěže či nás jen pozdravili. Budeme se těšit na dalších závodech!


Stánek Ronnie.cz na Static Monster 2017 - fotogalerieLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 68 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
ja.va (00:41) • Přiznám se bez mučení, že diskuze pod články na ronnie.cz navštěvuji jen kvůli radám mí...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Jay32 (22:39) • já to vidím možná trochu jinak. Za prvé nechápu, proč jsou záběry na fotkách a videí po...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
eraZ (20:40) • Už pri prvotnom pohľade na fotky som mal ten pocit, že Lukáš mal najlepšiu formu. Teraz...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Patrick (12:31) • Ja som len preletel vysledky diky Miro
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
dzordn2 (06:54) • Je to v článku napsané. :-) `Celkem na pódiu pózovalo devět těžkotonážníků, mezi nim...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra