Reklama:

Jak to žilo na stánku Ronnie.cz na Static Monster 2017 v Lokti?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Tuto sobotu 22. července se v Lokti u Karlových Varů uskutečnila jedinečná strongman soutěž pod taktovkou Jirky Tkadlčíka a jeho přítelkyně Valerie Miričové. Sešli se zde závodníci z různých koutů světa, kteří soutěžili v Log Liftu a Deadliftu na maximum o prize money v celkové hodnotě přes 1000 eur. O skvělé výkony nouze nebyla a celá soutěž probíhala ve velmi přátelské atmosféře.

Reportáž s mnoha fotografiemi z celé akce si budete moci prohlédnout v nejbližší době. My ji již nyní hodnotíme velmi kladně, a to i ze strany vystavovatelů, kdy vše bylo skvěle organizačně zvládnuté.

Na této akci jste mohli navštívit náš stánek plný ochutnávek, dárečků a v neposlední řadě s výzvou, za kterou bylo možné vyhrát hodnotné ceny.

A jak to u nás na stánku vypadalo?

Celá soutěž začala v 15:00 a již během prvních minut k nám začali chodit první zájemci. Zájemce jsme postupně seznámili s naší soutěží, která spočívala ve zdvihu jednoručky bez použití dynamiky nohou, a to na maximální počet opakování. Muži měli připravených 20 kg, ale nezapomněli jsme ani na dámy, na které čekala stejná disciplína s 10 kg. Kromě dospělých jedinců jsme mysleli i na ty nejmenší, kteří si zkusili zasoutěžit s osou bez kotoučů a odnesli si od nás alespoň balónky s logem Ronnie.cz, náramky a jiné maličkosti.

Zájemců o soutěž a ochutnávky postupně přibývalo a chvílemi se Vás sešel opravdu hezký počet a na stánku to žilo. Účastníky výzvy jsme se snažili vyhecovat k maximálním výkonům a nejlepším výsledkem nakonec bylo 48 opakování v mužské části, které dal soutěžící Martin. Cenu jsme věnovali i Petrovi na druhém místě se 41 opakování. I když se žen účastnilo obecně méně, tak jsme byli překvapeni, kolik se Vás o získání prvního místa ve výzvě nakonec pokusilo. 24 opakování s 10 kg zvládla Katka, která si zaslouženě odnesla výhru za velmi podařený výkon.

Počasí nám i přes nepříznivou předpověď nakonec přálo a za svitu slunce s výhledem na hrad Loket se až do 19:00 ochutnávalo, soutěžilo a rozdávalo.

Věříme, že jsme si to všichni užili. Rádi bychom Vám za tým Ronnie.cz poděkovali, že jste se za námi zastavili nebo jste se zapojili do soutěže či nás jen pozdravili. Budeme se těšit na dalších závodech!


Stánek Ronnie.cz na Static Monster 2017 - fotogalerieLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 117 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínNejčastější chyby ve stravě začáteční...
Roumec (15:29) • Jak tedy na po tréninkové jídlo když zvládnu normální jídlo tak do hodiny a půl? Protei...
magazínVideo: fantastický íránský profesioná...
Rahorus (22:41) • Ročník 93 ale vypadá tak na 40..
magazínIFBB Elite Pro Canada 2018: výsledky...
jari (21:04) • Toni Gutierrez, nikdy se nedostal do bodovaný patnácky a hle, přestup k super eliťákum...
magazínIFBB Elite Pro Canada 2018: výsledky...
Marczus (16:10) • Koukal jsem na fotky kategorie open. Opravdu jsou to profíci? Mr. Santoja, běž s tím do...
magazínJeremy Buendia: následky zranění prsn...
Arnold Strong (00:11) • No zvětšil.se neskutecne a co za defekt by to melo byt na zádech ?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra