Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

Spartan Race Ultra Beast (Valčianska dolina) 2017 - pozvánka

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

O víkendu 15. - 16. července je možné vydat se na Slovensko na závody do Valčianské doliny, kde proběhne několik závodů Reebok Spartan Race různých obtížností. Uskuteční se Sprint (5 - 8 km, 20 - 23 překážek), Super, Ultra Beast (42 - 50 km, 60 a více překážek), Junior pro děti 4 - 14 let a Hurricane Heat, což je šestihodinový, nebo dvanáctihodinový dril.

V sobotu proběhne již druhý závod Spartan Race Ultra Beast v EU. První se konal v roce 2016, také na Slovensku, a to ve vesnici Vechec. Tenkrát trasa měla kolem 48 km v ne až tak náročném terénu, ale odměna za její absolvování byla rozhodně zasloužená.

Myslím si, že tentokrát nás bude čekat více kopců a trať bude mnohem náročnější než minulý rok. Celková doba závodu bude kolem 6 - 12 hodin. Jsou stanoveny dva časové limity. Závodníci musí projít prvním kontrolním bodem přibližně na 26. kilometru do 6 hodin od startu. Poté je bude čekat ještě druhý kontrolní bod, který je asi 1,5 kilometru před cílem, a to do 11 hodin od startu. Každý, kdo nesplní stanovený limit, bude diskvalifikován. Budou mu odebrány startovní pásky a čip. Tito závodníci nedostanou tričko ani medaili.


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.


První běžci z elitní vlny mužů vybíhají v 7:00. Dále následují elitní ženy, pak vlna Competitive, dvě vlny Spartan Race Training Goup (SRTG) a pak dvě Open vlny, které končí v 9:00. Ve 12:05 vybíhají na dětskou trať první nejmenší závodníci, nejstarší pak ve 13:45. V 16:00 je vyhlášení vítězů Elite a Master, v 16:30 Competitive a v 17:00 Open.

Rozhodně si s sebou nezapomeňte přinést vyplněný a podepsaný revers, jinak Vás čeká prvních 30 angličáků, a nějaký doklad totožnosti. A nezapomeňte na čelovku, která je povinná! Registrace na Ultra Beast jsou momentálně všechny vyprodány, proto není možné se registrovat na místě. Registrace se ale ještě dají koupit od lidí, kteří závod z nějakého důvodu nemohou absolvovat. Úschovna je v místě závodu za poplatek 1 euro. Je zde také možné stanovat ve vyhrazeném prostoru.

Přeji všem závodníkům, kteří se rozhodli závodu zúčastnit, hodně sil, žádné zranění, úspěšné dokončení závodu a získání krásné pamětní medaile.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra