Reklama:

3. Mistrovství ČR ve street workoutu tento víkend v Praze

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V sobotu 24. června 2017 se v multifunkčním prostoru Jatka 78 v pražských Holešovicích uskuteční Mistrovství ČR ve street workoutu v kategorii freestyle. V minulém roce tento závod proběhl v obchodním centru, ovšem toto prostředí úplně nekorespondovalo s tím, co se dělo na pódiu, proto se organizátoři pro letošní rok rozhodli najít trochu jiné prostory. "V jednání byla Radlická kulturní sportovna a Vnitroblock od stejných majitelů. Na kulturní sportovnu jsme si plácli už v lednu, ale bohužel jako vždy nemohlo nic jít hladce. Stavební úřad pro Prahu 5 kulturní sportovnu pro nevyhovující stav na dobu neurčitou zavřel, a tak jsme museli operativně hledat něco jiného," popisuje pořadatelské peripetie předseda představenstva Czech Street Workout Association Vladimír Vlček.

Náhradním prostorem za kulturní sportovnu budou nakonec Jatka 78, což je místo se skvělou atmosférou. "Snoubí se zde krásná moderní kavárna s galerií a totálně syrovým industriálním divadlem, kde má stálé angažmá Cirk La Putyka. Myslím, že většina mimopražských toto místo nezná, a tak to pro ně bude, doufám, příjemné překvapení," říká Vladimír Vlček. Bohužel ale s atraktivním místem přišel i vysoký výdaj za nájem, se kterým organizátoři nepočítali. I to se ale nakonec vyřešilo. "S nájmem nám pomůže náš partner - ČSOB, který přispěje finančně, ale zároveň tu bude mít i benefiční akci pro Světlušku, na kterou bude moci každý účastník přispět prostřednictvím cvičení. Každé zapsané opakování bude z fondu ČSOB proměněno na finanční hotovost, která poputuje nadaci," říká předseda asociace Czech Street Workout.

Návštěvníci, kteří nebudou chtít být jen pasivními diváky, se budou moci zapojit do soutěže ve striktních muscle-upech nebo do soutěže o muscle-up s nejvyšší přidanou zátěží. Těm, kteří se raději jen dívají, představí své umění zdatné pole dancerky a v hlavním programu pak především workouteři, kteří přijedou do Prahy bojovat o tituly mistra a mistryně republiky ve freestylu. Ženy budou závodit pouze v jedné váhové kategorii, muži budou rozděleni do dvou kategorií - do 75 kg a nad 75 kg.

Nejlepší podívanou slibuje battle mezi mužskými vítězi jednotlivých váhových kategorií, kterým celá soutěž vyvrcholí. Mistři republiky totiž mohou být dva, ovšem postup na MS v Moskvě, zahrnující placené ubytování a letenky, může získat jen jeden, a to ten nejlepší. Kdo to bude v letošním roce? Přijďte se podívat.

Další informace o 3. Mistrovství ČR ve street workoutu naleznete na facebookových stránkách akce.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 8 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTréninkový videolog: Milan Šádek (06/...
Spazik (10:45) • Myslím si, že to jak se kdo prezentuje ve videích, na soc. sítích atd. je především zál...
magazínPortugal Pro 2018: výsledky a fotogra...
Turakam (18:43) • To sa uvidí, ak sa dorieši jeho štart na mr. O, tak je to jasny víťaz 212ky.
magazínPortugal Pro 2018: výsledky a fotogra...
Petr Prielozny (17:15) • hodne vyvazena postava v podani Hadiho. Skoda,ze nedostane tolik prostoru jako kdyby by...
magazín„Moderní výživy“ se prodalo již 5.000...
Ronnie (12:49) • Petře poslal jsem Ti tady přes web soukromou zprávu, mrkni. Jinak aktuálně se snažím...
magazínLenda Murray Pro 2018 - výsledky a fo...
jnerez (11:30) • Super. Díky za tuto reportáž. *79*Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra