Reklama:

Exkluzivně: Položte
otázku Štefanu Havlíkovi!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Štefan Havlík na Wings of Strength PBW Tampa Pro 2015

Štefan Havlík se právem může počítat mezi nejlepší amatérské kulturisty dosavadního úseku aktuálního milénia. V letech 2001, 2006, 2010 a 2011 vybojoval titul mistra Evropy (v sezóně 2010 dokonce absolutně), v roce 2003 dosáhl i na titul mistra světa a v soutěžním ročníku 2012 si pak připsal celkové vítězství na prestižním Arnold Classic Amateur v americkém Columbusu.

Po posledním zmíněném úspěchu se Štefan rozhodl pro logický krok, a to využít nabídnuté příležitosti a vyzkoušet si kariéru profesionála. Hned jeho profesionální debut na Wings of Strength Chicago 2013 přitom ukázal, že zvolil správně a mezi profíky rozhodně nebude jen do počtu, když vybojoval dobré sedmé místo. Další a ještě výraznější úspěchy však měly teprve přijít.

V současnosti jednačtyřicetiletému kulturistovi vyšla zejména sezóna 2015, v níž bral páté místo z Europa Atlantic City Pro a Wings of Strength Texas Pro, obsadil čtvrtou příčku na Wings of Strength PBW Tampa Pro a Vancouver Pro a především vybojoval bronz z kalifornské Golden State Grand Prix. Díky tomu, že na každé ze zmíněných soutěží získal několik bodů do kvalifikačního žebříčku, Štefan přitom tehdy dokonce sahal po kvalifikaci na Mr. Olympia, která mu nakonec unikla jen o vlásek.

Ačkoliv v roce 2016 a ani letos Štefan Havlík nezávodil, zdaleka není všem dnům konec a při jeho nepřeberných zkušenostech a líbivém typu postavu není pochyb o tom, že je v jeho silách kdykoliv znovu bojovat o přední příčky. Zajímá Vás, jaké má Štefan Havlík plány? Máte jakoukoliv jinou otázku týkající se jeho sportovních zkušeností? Dnes máte jedinečnou příležitost svůj dotaz přednést! Zadejte svou otázku do připojeného formuláře a odešlete nám ji. Těšíme se na zajímavé dotazy, z nichž se některé brzy objeví i s odpověďmi na našich stránkách v připravovaném rozhovoru!


Položte Štefanovi Havlíkovi svůj dotaz!


Položte otázku Štefanu Havlíkovi!
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.

Maximální délka je 250 znaků.
Hlasování již bylo ukončeno.


Foto:
www.npcnewsonline.com / John Hawley


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

20.06.12:12OMAD_KE - Mna by zaujimalo, ci to Stefan nechce skusit v Classic Phy..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra