Reklama:

Europa Dallas Pro 2017:
fotografie z prezentace

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V prostorách texaského Kay Bailey Hutchison Convention Center ve dnech 17. až 18. června probíhá letošní ročník profesionální soutěže v kulturistice a fitness Europa Dallas Pro. Na klání se tentokrát závodí ve physique mužů, physique žen, figure žen, kulturistice vozíčkářů a kulturistice mužů do 212 liber, přičemž pro všechny zúčastněné sportovce oficiální program akce začal už v pátek, kdy byla na řadě prezentace.

Právě za prezentací účastníků Europa Dallas Pro 2017 se nyní ohlížíme prostřednictvím několika fotografií. Na nich uvidíte jak Jana Kubíka, který k soutěži nastoupí za Českou republiku, tak i Andreje Mozolániho, jenž se do Dallasu vydal ze Slovenska. K zajímavým postavám soutěže dále jistě budou patřit Ahmad Ahmad, Charles Dixon, Shaun Clarida a Dobromir Delev, kteří by s ohledem na své zkušenosti a dosavadní výsledky měli bojovat o přední příčky. Černým koněm klání se může stát Shaun Vasquez, jenž si v roli absolutního vítěze loňského ročníku NPC Nationals na závodech připíše profesionální debut.


Europa Dallas Pro 2017 - fotografie z prezentace


Foto:
www.npcnewsonline.com / James Allen


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra