Reklama:

Seth Feroce Vám poradí s tréninkem zad!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Seth Feroce: trénink pro větší, plnější a kulatější hrudník
Seth Feroce se připravuje na svůj letošní návrat do kategorie do 212 liber, kde by chtěl útočit na ty nejvyšší příčky, a spolu se svým ohlášeným comebackem začal vypouštět do světa celou řadu videí. Dnes se můžete podívat, jak vypadá jeho trénink zad, zaměřený spíše na jejich horní část, v době, kdy se na ne snaží ještě naplácat nějakou tu hmotu.

Seth začíná každý trénink zad shyby, kterým vděčí za to, že pak dokáže záda v celém tréninku daleké lépe procítit. Vzhledem k velkému celkovému počtu opakování je jede s dopomocí na stroji zhruba v sedmi sériích, v jejichž průběhu střídá úchopy (5x 10 naširoko, 25 úzkým paralelním úchopem, 25 podhmatem). Následují přítahy T-osy úzkým úchopem (5x 6 - 10), stahování horní kladky širokým paralelním úchopem (4x 8 - 12), přítahy jednoručky v předklonu (5x 8 - 12), veslování na kladce širokým úchopem (4x 10) a dotahy (6 sérií s postupným přidáváním váhy po 2 sériích - 100 kg, 140 kg a 180 kg), kde je jeho cílem záda skutečně procítit, a ne pouze "dělat" dotahy. Trénink by měl být intenzivní a Seth v něm drží krátké pauzy 30 - 60 vteřin.

Detaily a tipy, jak vyřadit v tréninku zad biceps a jak různými úchopy zatížit různé části zad, Vám už prozradí ve videu sám Seth.


Seth Feroce - trénink zad


Video:
www.youtube.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

19.06.17:44mysH - doporučuju projet jeho celý YT a instagram .. neskutečný
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra