Reklama:
EXKLUZIVNĚ: Lean Whey Protein 1+1!
Od výrobce nejprodávanějších proteinů na světě. Více zde.

Váš příběh: Kulturistika, fitness, physique… a steroidy

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Jméno: Kamila Kleskeňová
Nick: nemá účet na Ronnie.cz
Věk: 27 let
Zaměstnání: letuška
Koníčky: cestování, tanec, sport
Říká o sobě: Nikdy nevíš, jak silný jsi, dokud být silný není tvou jedinou možností.

Vystudovala jsem Univerzitu Palackého v Olomouci, ale školu života jsem absolvovala během své čtyřleté kariéry letušky v Dubaji. Miluji cestování a v mezičase ráda čtu, chodím do kina a trávím čas s rodinou a blízkými, kteří jsou to nejlepší, co mi život přinesl, a nevím, co bych si bez nich počala.

Chcete-li i Vy sdělit čtenářům nějaký zážitek, veškeré informace, jak se zúčastnit a získat za svůj text lákavou odměnu, načerpáte v počátečním článku cyklu s názvem Máte i Vy svůj příběh?

Na některé z dalších, již zveřejněných příběhů se můžete podívat po kliknutí na náhledy v souvisejících článcích pod příspěvkem či zadáním slov "váš příběh" do našeho vyhledávače.

Získejte i Vy za svůj příběh doplňky dle vlastního výběru v hodnotě až 1200 Kč!

Ano, životy lidí jsou rozličné, komplikované, smutné i veselé, krásné i zlé, plné zážitků a zkušeností. Ano, i já mám svůj příběh, který bych chtěla sdělit. A třeba někomu pomůže zachránit něco, co se mně bohužel zachránit nepodařilo.

Spřízněná duše, osoba, která Vám mění dosavadní život, osoba, se kterou jste naladění na stejné vlně, osoba, se kterou si vždy máte co říct. Byla jednou jedna holka, byl jednou jeden kluk. Poznali se ještě jako puberťáci a měli toho moc společného. Uplynulo pár let. Z holky se stala žena, z kluka se stal muž. Ačkoliv žili každý několik tisíc kilometrů od sebe, vždy k sobě našli cestu. I když je od sebe dělily oceány, kontinenty a další překážky, pomyslné dveře mezi nimi se nikdy nikomu nepodařilo zavřít, zamknout a klíč zahodit.

Říká se, že lidé, kteří do Vašeho života patří, si vždycky najdou cestu. A byla to pravda. Čtyři dlouhé roky spolu zůstali v kontaktu. V takovém, že o sobě věděli vše. I když od sebe žili skoro šest tisíc kilometrů daleko, věděli, co ten druhý dělá, kde se nachází, co právě prožívá, jak se cítí, jestli je šťastný…

Po několika dlouhých letech osud zařídil, aby se tento muž a tato žena znovu setkali a začali spolu, jak on řekl, "krásný dlouhý příběh". Milovali se tak moc, že věděli, že spolu překonají všechno na světě. Věděli, že spolu chtějí zůstat až do konce života. Ona věděla, že konečně potkala toho, kterému by jednou řekla ano. A on to cítil stejně. Ona od něj měla tolik rukou psaných dopisů a básniček, které cestovaly na druhý konec světa, že zaplnily velkou krabici.

Kulturistika, fitness, physique… a steroidy

Anabolické steroidy. Myslím, že nemusím citovat "příbalové letáky". Všichni, kteří je berou, vše moc dobře znají, a taky si naivně (nebo spíš dost nezodpovědně) říkají, že jim se nic stát nemůže, že dodržují všechna potřebná opatření a tak dále, a tak dále.

To, že je člověk ze všech stran tak osypaný hnisavými vředy, že se z toho druhému zvedá žaludek, a zůstávají mu jizvy nadosmrti, je jeden z těch nejmírnějších vedlejších účinků. Dále padání vlasů. Ale i s tím se dá žít. Ovšem že se zdravý mladý člověk dobrovolně vystavuje obrovskému riziku neplodnosti, impotence, poruch erekce, atrofie varlat, poškození jater, ledvin, srdce? Za cenu pár minut slávy a euforie, co na pódiu zažije, za cenu napumpování ega a zvyšování nízkého sebevědomí, za "lajky" k fotkám břicha, nohou nebo zad na sociálních sítích? Za cenu ztráty životní lásky? Nejen přítelkyně, ale i dlouholeté kamarádky a spřízněné duše v jednom. Ženy, která jej milovala tak moc, jako ho nikdy žádná jiná nemilovala a ani milovat nebude. Ženy, která by pro něj udělala všechno na světě.

Injekční steroidy. Napíchnout si nerv nebo tepnu, to pak už není opravdu žádná legrace, ale jde doslova o život, či v případě napíchnutí nervu i o ochrnutí. Další věc, co si dotyčný sportovec asi absolutně neuvědomuje, nebo si naivně myslí, že jemu se nic stát nemůže.

Změny nálad a agresivita

Nebezpečné kolísání nálady a psychologické potíže, nadměrná agresivita a poruchy soustředění, euforie. Srovnatelné s takovou předmenstruační ženskou náladou, jen vynásobenou asi tak tisíckrát a trvající neustále. Stupňující se, zhoršující se. Stavy, o kterých neví nikdo jiný než partner, který s takovou osobou žije. Milující žena, která vidí, jak se jeho partner žene do záhuby, mění se před očima v něco, co se ani nedá nazvat lidskou bytostí, protože lidská bytost má srdce a city, a nemůže udělat nic, protože ví, že je příliš pozdě.

Tato žena se dostala do role partnerky, která se snaží ze všech sil tohle všechno nějak pochopit, vstřebat, smířit se s tím. Ale v případech, kde jde doslova o život, o lidské zdraví, o zdraví osoby, která pro Vás znamená vše, se to pochopit nedá. A v tu chvíli si tato žena uvědomila, ač nerada, že je to začátek konce…

Bezmoc, beznaděj, zoufalství. Partnerka, která svého partnera miluje až na měsíc a zpátky, žije s ním a denně vidí, jak se před očima mění v bezcitnou verzi "člověka" - slovo člověk schválně dávám do uvozovek, protože tohle se člověkem už ani nazvat nedá, opravdový člověk má totiž srdce a city…

Před veřejností tato žena zdánlivě vypadá jako ta, co svého muže jako jediná z nepochopitelného důvodu nepodporuje v jeho snu. Samozřejmě. Veřejnost totiž vidí jen tu spoustu fotek, na kterých partner vypadá asi jako Ken od Barbie - dokonalý, vyrýsovaný, s umělým úsměvem, nepřirozeně opálený, bez gramu tuku. Veřejnost už nevidí skutečnost, že se tento muž nenajedl už přes čtvrt roku, že se nevyspal už přes čtvrt roku, protože se hlady budil každý každičký den v šest hodin ráno. Nikdo už nevidí to píchání injekcí co tři dny, nikdo nevidí několik zalomených jehel, nikdo nevidí neustále se stupňující výkyvy nálad a agresivní výbuchy vzteku. Nikdo nevidí, jak takový muž po každodenním tříhodinovém tréninku v posilovně sotva došel domů, únavou odpadl a na svou partnerku neměl energii ani sílu. Nikdo nevidí, jak se tato žena už bála cokoliv říct, protože partnerovy agresivní nálady byly čím dál horší.

Muž věděl, jaký na to má jeho žena názor. Věděl, že jednu sezónu je ochotna respektovat a vydržet do konce, který byl na dohled. Ale věděl, že to víckrát nezvládnou. A tak se rozhodnul, respektive jeho steroidy zatemněná mysl rozhodla. Bez mrknutí oka zahodil vše, na čem mu přednedávnem ještě tak moc záleželo, zahodil osudový vztah se ženou, která pro něj ještě přednedávnem znamenala celý svět.

Lidé by neměli věřit jen tomu, co vidí na hezkém obrázku, protože opak bývá někdy pravdou. Pravdou, která bolí…


Máte i Vy svůj příběh? Umíte jej poutavě napsat a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři? Povzbudit je v jejich snažení a boji s nadváhou či nárůstem svalové hmoty, vylíčit překonání Vašich rekordních zvednutých vah, nebo jste vyhráli nad svými zdravotními problémy? Pošlete nám jej! Více informací naleznete zde.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

20.06.13:57RADEKROSA - Většina těch co by k tomu mohly něco říct raději mlčí. Zaj..
20.06.09:46CIZO - Tolik nevyzrálých reakcí pod jedním článkem pramenících z ..+7
19.06.14:11sendman2 - radši enanthat, ať se holka trošku vzchopí :D
19.06.14:07sendman2 - Tady je jeden velký problém a to ten, že ženská rozhoduje ..
19.06.13:49sendman2 - Zodiak411 you made my day :D :D
19.06.12:44Thegrizzly98 - Pozor, tak už i letušky vědí o kulturistice a o všem co se..
19.06.12:30m1ro - Ten clanek je hrozna blbost a zkresluje realitu. Kdyby to ..
19.06.11:23PavelCZ - Nějak mi to nedává smysl nebo jsem to špatně pochopil, kdy..
19.06.10:11ripped - bullshit *36*
18.06.21:54Petr Prielozny - Kulturistika je nemoc, bohuzel. Dlouho jsem se tomu branil..
18.06.17:14Jardaflex81 - Hehe pobavilo:-D
18.06.16:35Tom3 - poslal bych ji krabicku clenu, jakozto cenu utechy *24* *8..+4
18.06.16:20ygg - Jednak nechápu, proč by se to mělo týkat jen kulturistiky...-1
18.06.15:05humrak - Slohovka z 5.B?*6*
18.06.14:55scorpionus - Forma článku odpovídající studentovi maximálně tercie. Avš..+3
18.06.12:52Jardaflex81 - By me zajimalo od kud byl ten borec:-D jinak myslim ze to ..
18.06.12:30OMAD_KE - Citujem ťa : `...Vzdy jsem ho obdivoval presto ze doping b..+1
18.06.11:15mmichaelveliky - Bral to co rika verejne. Ja mu verim. Neni to malo ale ne ..-4
18.06.11:08Seazer - `Muj nazor: jeden trener rekl...` :D+9
18.06.11:05Zodiak411 - Promiň, ale zrovna Dorian toho málo nebral. Rozhodně oblas..+7
18.06.11:00ygg - Když tedy pominu, že se jedná o pravidelné melodramatické ..+1
18.06.10:41mmichaelveliky - Muj nazor na tyto latky: Jeden trener vzpirani rekl, ze be..-2
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 26 sekundami?Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie