Reklama:

Ronnie.cz bude mít stánek
na Battle of Prague 2017!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

O dlouho očekávané crossfitové akci s ambicemi být největším crossfitovým kláním ve střední Evropě jsme Vás již informovali v tomto článku. Jedná se o událost Battle of Prague, která se koná již tento víkend 10. - 11. června v pražských Holešovicích!

Ani my nebudeme na této akci chybět! Co pro Vás chystáme?

Přijďte se za námi podívat na stánek Ronnie.cz! Máme pro Vás připravené nejen soutěže o hodnotné ceny, ale také další aktivity, za které si odnesete drobné dárky, a nebude chybět ani malé občerstvení. Mimo jiné budou na stánku probíhat rozhovory se sportovci, tak u nás třeba některého z nich chytnete na fotku. A hlavně tam také budeme my a moc rádi s Vámi probereme, cokoli Vás ohledně Ronnie.cz a silových sportů zajímá.

Jaké aktivity Vás na stánku čekají?

Vyfoťte se na stánku Ronnie.cz s naším novým logem, označte nás u sebe na Facebooku nebo Instagramu, přidejte hashtagy #verimevevasisilu a #ronniecz a my Vás odměníme drobnými dárky a samozřejmě úsměvem.

Zasoutěžte si u nás o hodnotné ceny!

Můžete si také vyzkoušet dvě sportovní výzvy. Jedna bude probíhat v sobotu a druhá v neděli. Tři nejlepší výkony daného dne odměníme balíčkem sportovní výživy a dárky s logem Ronnie.cz.

  • sobota: Battle o nejlepšího "plankaře"
    V sobotu bude soutěžní výzvou výdrž v planku neboli prknu. Jednoduše k nám přijdete, lehnete si do planku, my Vás vyhecujeme k co nejlepšímu výkonu a zapíšeme Váš čas. Tři nejlepší soutěžící budou vždy na konci dne vyhlášeni na našem facebookovém profilu.

  • neděle: Battle o nejlepšího "dřepaře"
    Neděle přinese výzvu pro jiné partie. Počítejte s tím, že asi trochu ucítíte své nohy. Cílem bude totiž vydržet co nejdéle v dřepu. Opět budou pro tři nejlepší výkony připraveny hezké ceny a vyhlášení proběhne stejným způsobem jako předchozí den.

Výherci se mohou těšit na balíček s proteinem od značky Survival, kreatin nebo ionťák, proteinové tyčinky, flapjacky a dárky s logem Ronnie.cz.

Moc se na Vás těšíme a doufáme, že se za námi zastavíte a zasoutěžíte si!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínWings of Strength Chicago 2021 - výsl...
Dejf111 (08:01) • Mě přijde, že se Slavoj rozhodně zlepšil a stále se zlepšuje, tak proč by odcházel z ta...
magazínSeonghwan Kim se vrací do classic phy...
Dejf111 (06:04) • Nemám sice moc v oblibě asijské závodníky ale tenhle nevypadá vůbec zle...
magazínCzech Strongest Man 2021 (profesionál...
Paulie02 (23:34) • `Kamion je taková sázka do loterie, tentokrát to bohužel nevyšlo, i tak byla disciplína...
magazínWings of Strength Chicago 2021 - výsl...
Zodiak411 (19:07) • Slavoj do ELITE nemůže a Turek absolvoval dvě soutěže. Jedna dopadla skvěle a druhá ne....
magazínWings of Strength Chicago 2021 - výsl...
amoresPE (14:04) • Slavo Slavo.. nechapem, preco aj s Turkom nie ste v Elite PRO. Povedzme si na rovinu, z...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie