Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

Najdi a vyhraj! (23/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Tréninky v posilovně jsou zvláštní věc. Podle toho, jaký z nich máte pocit, bych je rozdělil do tří kategorii - hrůza, OK a pecka. Myslím, že pokud je většina Vašich tréninků OK, tak je to OK. Znamená to, že odcvičíte, co jste měli v úmyslu, cítíte se dobře, dostaví se adekvátní pumpa a následný pocit zadostiučinění. Takové tréninky Vám v dlouhodobém měřítku přinesou dobré výsledky.

Pak je tady hrůza. Tyto tréninky jsou hrozné a nestojí za nic. Cítíte se špatně, jste úplně bez energie a činky, které jsou normálně lehké, najednou váží, jako byste cvičili na Jupiteru (vtip pro závodníky kategorie astrofyzik). Možná máte boreliózu a nevíte o tom, už třetí den jste nespali anebo jste cizinec, který ještě nezjistil, že ne všude na světě se používají jako jednotky hmotnosti libry. Tyhle tréninky jsou na nic a kolikrát by člověk opravdu udělal lépe, kdyby se sebral a šel domů. Pokud Vám není dobře, tělo má pravděpodobně plné ruce práce s důležitějšími úkoly, jako je například boj s počínající nemocí. Ještě mu naložte těžkým tréninkem nohou, abyste mermomocí dodrželi 7. týden tréninkového plánu s progresivním přidáváním vah, a odpíská to úplně (vlastní zkušenost).

A pak je tady pecka - tréninky, které jsou (často nevysvětlitelně) naprosto úžasné a pamatujete si je ještě dlouho. Cítíte se jako Superman, odjedete toho spoustu navíc, neplánovaně tam pošlete PRko "jak nic", z fitka se Vám vůbec nechce. Zvláštní na tom je, že paradoxně kolikrát tenhle trénink přijde poté, co se původně cítíte spíše na hrůzu. Jenže ono se to nějak zlomí a nakonec jste rádi, že jste se do té posilovny přece jen dokopali. Ať Vás tedy potká co nejvíce pecek a co nejméně hrůz... jinak je to OK.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží BCAA + Glutamine od společnosti MaxxWin. BCAA 2:1:1 (leucin, isoleucin, valin) s instantním glutaminem Vám pomohou s tvorbou svalstva, zvýšením síly a regenerací.


Co zatím ještě nespadá do pole působnosti Ronnie.cz?

Najdi a vyhraj! (23/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Co zatím nespadá do pole působnosti Ronnie.cz?
internetový obchod
fitness akademie
fitness cukrárna
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 08. 06. 2017 v 08:00 a končí 15. 06. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (22/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, která látka je základní stimulační složkou většiny pre-workoutů. Správná odpověď zní: kofein.

Vylosováni byli a 10 kusů předtréninkového stimulantu N1 Shot od společnosti Nutrend v pohotovostní tekuté formě k okamžitému použití získali:

  • Karel Saidl - kafi.sadlo2@...cz
  • Michaela Králová - mihala.k.23@...com
  • Stanislava Spíšová - stana-spisova@...com

Gratulujeme!

Naše čtenářka Kristýna se s námi podělila o fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 15. června. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra