Reklama:

Battle of Prague 2017 - crossfitová událost evropského formátu již tento víkend!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

O víkendu 10. - 11. června 2017 bude Malá sportovní hala na pražském výstavišti patřit velké sportovní akci. Uskuteční se zde soutěž Battle of Prague, která si dělá ambice být největším crossfitovým kláním ve střední Evropě. Závod proběhne na 600 m2 soutěžní plochy a zúčastní se jej 180 atletů, kteří se představí v týmech, nebo v individuální soutěži elitních mužů a žen.

Jednat se bude o dvoudenní závod, kdy v sobotu čekají účastníky čtyři soutěžní úkoly, v neděli pak další tři a velké finále k tomu. Atraktivní zajímavostí je fakt, že workouty pro závod namixoval legendární crossfitový závodník a sedminásobný účastník prestižních CrossFit Games Chris Spealler.


Harmonogram soutěže Battle of Prague 2017

Pátek 9. června
17:00 - 20:00 registrace atletů

Sobota 10. června
07:30 povinný briefing atletů
09:00 první WOD
17:30 povinný briefing atletů na druhý den

Neděle 11. června
08:00 první WOD
17:00 vyhlášení vítězů

Velmi kvalitní obsazení závodu dodá akci patřičné grády. Účast přislíbila celá řada vynikajících atletů z Česka, Slovenska, Německa, Rakouska, Švýcarska, Ukrajiny, Maďarska, Polska či Itálie. Těšit se můžeme například na Karin Freyovou, Ondreje Tencera, Milosze Staworzynského, Wojciecha Laszczaka a mnoho dalších borců.

Kromě napínavých crossfitových bojů bude pro diváky připraven i zajímavý doprovodný program, ve kterém se představí Jiří Tkadlčík, vítěz Strongman Arnold Classic 2016, nebo vzpěrač Jiří Orság, osmý muž z olympijských her 2016. Své umění předvede i jedna z nejlepších skokanek přes švihadlo na světě Adrienn Banhegyi.

Organizátoři nezapomněli ani na žaludky diváků a sportovců a rozhodli se rozmazlovat je pouze tím nejlepším. Chuťové pohárky přítomných potěší jídelní vůz Take Eat EZ, který nabídne teplé pokrmy, drobné občerstvení i vynikající únětické pivo. Společnost Rebel Bean zase uspokojí i ty nejnáročnější milovníky kávy.

Pro ty, kteří se kofeinu vyhýbají, zde budou v nabídce i osvěžující smoothie či výběr raw pamlsků.

V rámci Battle of Prague také představí své služby a produkty celá řada sportovních firem. Zastoupení tu bude mít i portál Ronnie.cz, který má pro tuto příležitost připravené nejen propagační materiály a drobné občerstvení, ale také dvě celovíkendové soutěže. Návštěvníci, kteří se vyfotí u stánku Ronnie.cz a své foto pošlou s hashtagem #verimevevasisilu #ronniecz na Facebook nebo na Instagram, dostanou dárky v podobě reklamních předmětů. Sportovně naladění diváci si pak budou moci během víkendu vyzkoušet dvě sportovní výzvy - jednu v sobotu, druhou v neděli. Oba dny budou vyhodnoceny zvlášť, tři nejlepší výkony každého dne budou odměněny balíčkem sportovní výživy.

Detailní informaci o crossfitovém závodu Battle of Prague naleznete na oficiálních stránkách battleofprague.com nebo na Facebooku.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTréninkový videolog: Milan Šádek (06/...
Spazik (10:45) • Myslím si, že to jak se kdo prezentuje ve videích, na soc. sítích atd. je především zál...
magazínPortugal Pro 2018: výsledky a fotogra...
Turakam (18:43) • To sa uvidí, ak sa dorieši jeho štart na mr. O, tak je to jasny víťaz 212ky.
magazínPortugal Pro 2018: výsledky a fotogra...
Petr Prielozny (17:15) • hodne vyvazena postava v podani Hadiho. Skoda,ze nedostane tolik prostoru jako kdyby by...
magazín„Moderní výživy“ se prodalo již 5.000...
Ronnie (12:49) • Petře poslal jsem Ti tady přes web soukromou zprávu, mrkni. Jinak aktuálně se snažím...
magazínLenda Murray Pro 2018 - výsledky a fo...
jnerez (11:30) • Super. Díky za tuto reportáž. *79*Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra