Reklama:

To nejlepší osvěžení na léto!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

BCAA Synergy od PROM-IN. Produkt, který je na trhu velmi oblíbený, přichází s novými skvělými letními příchutěmi. A právě včas, protože léto je za dveřmi!

Naší hlavní myšlenkou pro vytvoření našich nejprodávanějších BCAA bylo nabídnout Vám více než jen standardní instantní aminokyseliny. Cílem bylo vytvoření velmi unikátní kombinace aminokyselin pro co nejlepší výsledky. BCAA Synergy jednoznačně potvrdila, že jsou více než jen obyčejná BCAA. Díky nekompromisnímu složení se téměř stala ikonou a jsme rádi, že se natrvalo usídlila ve Vašich tréninkových taškách.

Troufáme si tvrdit, že kombinace funkčních složek v tomto produktu je ojedinělá a funkční, což potvrzuje oblíbenost produktu a ocenění "Produkt roku", které BCAA Synergy získala již dvakrát po sobě.

Je tedy na čase Vám představit tři nové příchutě, které jsou ideální na léto. Jedná se o příchutě citrón s mátou, růžový grep a broskev. Na tom by nebylo vcelku nic zvláštního. Jenže pro nás to znamená další posun. Důvod? Inovace pro budoucnost.

Stejně jako ve všech našich dalších produktech se ani v těchto nesnažíme pouze o funkční složení, ale klademe důraz především na to, aby Vám produkty dokázaly zpříjemnit dosahování Vašich cílů. Nejsou zde použita pouze "nějaká" aromata, používáme nejkvalitnější možná hypoalergenní aromata od dodavatelů, kteří splňují přísné normy pro používání v dětské výživě. Přesto jsme se rozhodli jít ještě dál. V PROM-IN totiž neinvestujeme jen do vynikajících surovin, ale také do myšlenek a technologií, abychom dokázali vynést na světlo to nejlepší. A právě proto jsme se posunuli dál a nová aromata nechali vytvořit přímo na míru pro každý výrobek zvlášť.

Důraz na detail

Ano, vypadá to jako detail, ale individuální příprava aromatu umožní použití jen minimálního množství dalších aditiv. To je základním pilířem naší firemní filozofie. A tento inovativní krok ještě více charakterizuje péči, jakou věnujeme každému z našich produktů.

Zodpovědné chování

Ano, cítíme zodpovědnost vůči Vám, našim zákazníkům. A proto je inovace našeho úspěšného produktu pouze předzvěstí inovací, které naše firma připravuje pro budoucnost.

Takže se nechte překvapit a těšte se na další novinky, které pro Vás chystáme.

Jenom díky Vám jsme tam, kde jsme.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínKarolína Machová - trénink zad a bice...
Cornero (23:36) • Klara: protoze je bodybuilding muj konicek tak obcas na serverech o cviceni narazim i n...
magazínKarolína Machová - trénink zad a bice...
JitkaM (17:22) • Já si myslím, že s těmi soutěžemi je to hodně individuální... Obecně kategorie bikini f...
magazínKarolína Machová - trénink zad a bice...
Klára (16:49) • A kolik jich znáš, že tohle tvrdíš? A nebo jinak, po jaké době jsou schopni jezdit na s...
magazínKarolína Machová - trénink zad a bice...
Cornero (16:43) • ono za vse hovori uz to po jak dlouhe dobe cviceni dokazou bikni jezdit na republikove...
magazínKarolína Machová - trénink zad a bice...
Cornero (16:32) • Ja osobne jsem se svym vzhledem spokojeny i kdyz kazdej by chtel byt furt trochu vetsi...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra