Reklama:
CFM Protein Smartlabs 1+1 za 777 Kč!
Velmi omezený počet kusů. Akce jen na pár dní! Více zde.

Ronnie.cz má nové logo.
Věří ve Vaši sílu

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Internetový magazín Ronnie.cz, nejčtenější médium na poli silových sportů, existuje již od roku 2001. Od té doby se stal i největším prodejcem sportovní výživy a fitness vybavení v České republice a také prestižní a vyhledávanou trenérskou školou. I přesto, že je Ronnie.cz ve světě kulturistiky a silových sportů velmi známým pojmem, chce se stále zlepšovat, růst a být čím dál více vidět.

Každý, kdo cvičí, ví, že bez silné vůle, motivace a úsilí to nejde. Když dřete, máte disciplínu a překonáváte se, stáváte se lepší verzí sama sebe, a to jak fyzicky, tak vnitřně. My v Ronnie.cz věříme, že pokud chcete, můžete dokázat cokoli - a s námi Vám to půjde ještě lépe. My totiž věříme ve Vás. Věříme ve Vaši sílu! A tak jsme se rozhodli naši značku posunout dále. Chceme být modernější, ucelenější a hlavně aktivnější v kontaktu s Vámi, abychom Vám co nejvíce mohli pomáhat při Vaší cestě za Vašimi cíli a úspěchy.

Vše, co potřebujete, najdete u nás

Ronnie.cz není jenom magazín nebo jenom obchod, Ronnie.cz Vám "pod jednou střechou" pomáhá se vším, co na své cestě za Vašimi sportovními cíli potřebujete.

  • Náš internetový magazín Ronnie.cz Vám každý den přináší nejaktuálnější informace ze světa silových sportů, rozhovory se sportovci či motivační videa. Odborné články, často založené na různých studiích či zkušenostech našich autorů, Vám poskytují rady, abyste mohli být co nejlepší.

  • V našem internetovém obchodě najdete veškerý sortiment produktů, které ke cvičení potřebujete. Od prvotřídních doplňků stravy různých výrobců přes fitness potraviny, fitness vybavení až po posilovací stroje. Vyzvedávat zboží můžete také na mnoha našich prodejnách, kde Vám velmi rádi i osobně poradíme.

  • Fitness akademie Ronnie.cz nabízí prostřednictvím zkušených týmů lektorů možnost odborného vzdělání v oblasti fitness a sportovní výživy. Utváří z Vás trenéry a výživové poradce a dává Vám tak možnost realizovat se v oboru, který Vás baví, i pracovně.

  • To ale zdaleka není vše. Ronnie.cz je také vydavatelství, které publikuje knihy z oblasti fitness a zdravé výživy. Najdete u nás i komunitní síť a fórum s desetitisíci profily stejných sportovních nadšenců, jako jste Vy, nabízíme Vám inzerci práce ve sportovním odvětví, fitness seznamku či bazar a samozřejmě je naší nedílnou součástí i fitness televize. V neposlední řadě si také můžete přijít zacvičit do některé z našich posiloven.

A jaké změny pro Vás chystáme?

Jednou z prvních viditelných změn je nové logo. To stávající bylo používáno od roku 2007, postupem času i v různých modifikacích, a tak bylo na čase ho zmodernizovat, sjednotit a především jeho význam rozšířit. Ronnie.cz už totiž zdaleka není jenom o kulturistice a fitness, zabývá se i celou řadou dalších silových sportů. Činka v našem původním logu či pózující postava v pozdější modifikaci tak již neodrážely v plné míře náš rozsah činností. Hlavní znak v novém logu Ronnie.cz je výrazně univerzálnějším symbolem, znázorňujícím pohyb stále dopředu a představujícím samotné vítězství, to vše bez ohledu na přesné sportovní zaměření.

Další změny budou následovat v průběhu roku. Finálně se blíží dlouho připravované spuštění nového webu internetového magazínu, mimo jiné i proto, aby pro Vás byla orientace na webu přehlednější a hledání článků rychlejší, a také nového internetového obchodu pro Vaše co nejpříjemnější nakupování. To vše ostatně přímo navazuje na náš rozsáhlý výzkum, který jsme realizovali v uplynulém roce a do něhož se řada z našich čtenářů, zákazníků či absolventů akademie aktivně zapojila.

Nově připravujeme založení týmů sportovců Ronnie.cz, které budeme podporovat v jejich sportovních aktivitách - a to ať už v kulturistice a fitness, tak také v silovém trojboji, strongmanech, CrossFitu a v extrémních překážkových bězích.

V neposlední řadě bychom s Vámi chtěli být více v kontaktu, a tak se na nás můžete těšit na různých sportovních akcích a soutěžích silových sportů, kde pro Vás na stánku chystáme různé aktivity. Mimochodem, začínáme už tento víkend, můžete nás přijít navštívit na velkou crossfitovou akci Battle of Prague, která se koná nadcházející sobotu a neděli 10. a 11. června v pražských Holešovicích. Rádi se tam s Vámi uvidíme!

Vše výše zmíněné berte jen jako úvodní nastínění novinek, které pro Vás chystáme a které Vám budeme postupně představovat. Věříme, že se Vám změny budou líbit!
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

07.06.18:51Archa - Logo se mi líbí, rozhodně pokrok vpřed *79*
07.06.18:50Archa - JRE ty píšeš úplně z cesty:))
07.06.17:37jr.e - Pokud nevíš o čem píši tak proč odpovidáš..?soudně podle t..-1
07.06.16:59Milan A. - O závisti tady přece vůbec nikdo nic nepsal. Já jsem jen n..
07.06.16:44jr.e - Jasně ,určitě vám tady budu psát jak úspěšnou firmu vlastn..
07.06.13:37Milan A. - Dát k logu činku by bylo v roce 2017 zoufalství. Trendy jd..+1
07.06.13:36Milan A. - Jr.e já na tebe neútočil, já konstatoval. Pochybuju, že má..
07.06.13:29vertor - Promiň, ale nesouhlasím. Ty firmy co jsi vyjmenoval jsou a..+1
07.06.13:22Seazer - Pripomina mi to tu trochu tu scenu z Forresta Gumpu, jak c..+3
07.06.13:18Seazer - A nemela by se rovnou i stranka prejmenovat? Aby nekoho tr..+3
07.06.12:08DiamonD123 - ***
07.06.12:06maxpoint97 - Za mě špatný. To logo fakt evokuje nějaký bankovnictví..-1
07.06.10:33thaarm - Pripomina, pravda. Ze by sa mi nejak pacilo sa tiez neda p..
07.06.09:19jr.e - Bavíme se teď o logu ronnie.cz ne? Ne o logu BMW.... Toto ..+1
07.06.08:54jr.e - 80% bylo myšleno co se objemu výrobků týče., napriklad Atl..
07.06.01:54Milan A. - Jr.e teď jsi tady krásně popsal, že nevíš vůbec nic o tom,..
06.06.23:38thaarm - Pozri si loga napr. BMW, Pizza Hut, Shell, Mcdonalds, Peps..
06.06.23:28jr.e - `Proto je lepší udělat logo jednoduché, které utkví v hlav..-1
06.06.22:04Seazer - A co by podle vás mělo to být tou stěžejní lodí, která by ..+3
06.06.19:09vertor - Logo mi připadá spíše pro nějaký produkt či firmu na antiv..
06.06.18:13Seazer - Je to jednoduche a elegantni, mne se to libi+4
06.06.07:04Milan A. - Naprosto dokonalé logo má Česká televize, ti se toho nebál..+1
06.06.06:43thoth - A mne je to uplne fuk, vubec si nevybavuju, jaky bylo logo..
06.06.06:19KKarmasin - Mi se líbí, hlavně že není to archaický písmo a človíček, ..
06.06.03:25jr.e - Logo z roku 2012 vyjadřoval pohyb člověka...a tudíž aktivi..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínStrongman´s Games Aš 2021 - video a r...
CIZO (20:36) • Protože je autor guma, psal ten report přerušovaně asi v deseti časových úsecích a posl...
magazínDennis Wolf a jeho trénink zad
PrivateBlueVenusTV (16:20) • A kto je zvedavý na to, ako si vrabec alebo holub zobe, lieta, čviriká, hrkúta. Skoro n...
magazínStrongman´s Games Aš 2021 - video a r...
Ailton32 (15:34) • Nechci být držkatý :D ale chybí vám tam zercher dřep pro profi 220kg :D
magazínDennis Wolf a jeho trénink zad
LaFontaine (14:57) • Aniž bych to nějak hodnotil, tak je na tohle někdo v diskuzi o tréninku Dennise Wolfa z...
magazínDennis Wolf a jeho trénink zad
PrivateBlueVenusTV (13:35) • No tak mi odpusť, že nie som `biorobot`, a dovolím si byť originálny vo väčšej miere, n...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie