Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

Najdi a vyhraj! (22/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Jestli ještě nemáte zkušenost s předtréninkovými nakopávači, po dnešní soutěži možná budete mít příležitost s nimi začít. Radši se ale nesázejte, kdo zvládne nejvíc "panáků".

Osobně nemám se stimulanty bůhvíjaké zkušenosti. Nějaký čas jsem poměrně úspěšně zkoušel zajímavé kombo cola + instantní káva (až s tím zaštěrcháte, možná budete překvapeni), pak nějaké ty kofeinové tablety, občas nějaký vzorek, žádná velká divočina. Pak jsem dostal celou pikslu pre-workoutu. Napřed jsem si říkal, že ho budu dávat jen občas, když budu potřebovat povzbudit, ale znáte to, nakonec jsem to tam poslal pokaždé. Jednou víc, jednou míň, jak mi to přišlo na odměrku. Musím ale říct, že s dlouhodobým užíváním se benefity začaly nějak vytrácet. Byl jsem naspeedovaný, ale současně jsem se potil jako junior před absolutkou, když zahlédne knír. Nemohl jsem se soustředit, tepovka jako při HIITu, celkově nic příjemného. Tak jsem se rozhodl, že s tím zase seknu, i když jsem měl strach, že pak budu na tréninku usínat. Kupodivu se to zatím nestalo a dát si pro změnu trénink bez toho, aniž byste měli pocit, že se o Vás pokouší infarkt, se ukázalo jako příjemná změna.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří vylosovaných výherců obdrží 10 kusů předtréninkového stimulantu N1 Shot od společnosti Nutrend v pohotovostní tekuté formě k okamžitému použití bez potřeby šejkru či jiných pomůcek. Nabízí stejnou a možná ještě lepší stimulaci těla než u instantní formy tohoto pre-workoutu.


Která látka je základní stimulační složkou většiny pre-workoutů?

Najdi a vyhraj! (22/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Která látka je základní stimulační složkou většiny pre-workoutů?
koritein
mesteróza
kofein
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 01. 06. 2017 v 08:00 a končí 08. 06. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (21/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jak se jmenoval otec Sergia Olivy Jr., trojnásobný Mr. Olympia. Správná odpověď zní: Sergio Oliva.

Vylosováni byli a výhry v hodnotě téměř 4 000 Kč od společnosti Extrifit získali:

  • Michal Malysz - mmalysz@...cz
  • Tereza Homolová - terez.4@...cz
  • Karel Fajtl - fajo.kajka@...com

Gratulujeme!

Naše čtenářka Iva se s námi podělila o fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 8. června. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra