Reklama:

EVLS Prague Showdown 2017:
vstupenky jsou již v prodeji!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

EVLS Prague Pro 2016
- výsledky a fotografie
EVLS Prague Amateur 2016 - výsledky
a fotografie

V pondělí 29. května byl v pravé poledne spuštěn prodej lístků na letošní ročník sportovního festivalu EVLS Prague Showdown, který se odehraje ve dnech 29. a 30. září v nových prostorách PVA Expo Praha v pražských Letňanech. Součástí akce bude jak šestý ročník EVLS Prague Pro, které se již dlouhodobě řadí mezi špičku profesionálních kulturistických soutěží, tak i rozšířené klání EVLS Prague Amateur, které nabídne účastníkům lákavou odměnu v podobě tří profesionálních karet, na které dosáhnou absolutní vítězové v kulturistice mužů, physique mužů a bikiny fitness žen.

Výběr vstupenek je přitom široký! A jaké jsou ty nejdůležitější informace týkající se jejich prodeje?

  1. Proti minulým ročníkům pořadatelé na sobotní profesionální soutěž zavedli místenky na všechna místa (nebude tedy open seating, jako tomu bylo v minulých letech). Budete si moci koupit své vlastní místo v publiku a budete mít jistotu, že až do konce zůstane jen Vaše!

  2. Všem divákům je garantována dobrá viditelnost. Sezení v rovině bude totiž kompenzováno vyvýšeným pódiem a samozřejmě i velkými obrazovkami.

  3. Kdo chce kam - tam půjde a za nic víc neplatí! Pořadatelé usilovali o to, aby druhy vstupenek co nejvíce přizpůsobili Vašim požadavkům, a proto máte v rámci nového systému prodeje lístků na EVLS Prague Showdown na výběr z těchto možností vstupů: VIP 1 Plus, VIP 1, VIP 2, VIP 3, 1. kategorie, 2. kategorie, 3. kategorie. Friday Only (pouze pátek) Amateur & EXPO, Saturday EXPO Only (pouze sobotní EXPO), Meet & Greet a Pump-up Room.

  4. Lístky 1. - 3. kategorie zakoupíte přes TICKETPORTAL zde.

  5. VIP vstupenky objednávejte přes aplikaci zde.

  6. Meet & Greet objednávejte na e-mailové adrese: info@evlsprague.com.

  7. Podrobné informace o obsahu jednotlivých vstupů najdete zde.

Více podrobností o EVLS Prague Showdown 2017 nabízí oficiální web události EVLSPraguePro.com.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

01.06.09:55Milan A. - Zase je to ale už tak vypilovaná soutěž, že se na ní člově..
31.05.22:35Potas - Docela podražili oproti minule *80* loni 790,- za open a l..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra