Reklama:

IFBB Diamond Cup Ostrava 2017
a Czechia Pro 2017
- fotografie ze zákulisí

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

IFBB Diamond Cup Ostrava 2017
- fotogalerie
IFBB Diamond Cup Ostrava 2017
- výsledky
IFBB Diamond Cup Ostrava 2017
- absolutní vítězové
Czechia Pro 2017
- výsledky
Czechia Pro 2017
- fotografie
Czechia Pro 2017
- videozáznamy

Přinášíme Vám rozsáhlou fotogalerii Johany Němečkové ze zákulisí amatérské soutěže IFBB Diamond Cup Ostrava 2017 a profesionální Czechia Pro 2017, které se konaly v sobotu 27. května v Ostravar Aréně v Ostravě. Na soutěž bylo přihlášeno celkem 249 závodníků z 18 zemí, na pódium jich nakonec vystoupilo 242.

Amatérská akce je začleněna do celosvětové série Diamond Cup - naši závodníci se ukázali již na Maltě, kde vybojovali šest medailí a jedno absolutní vítězství. V tvrdých bojích se v Ostravě utkali závodníci v kategoriích kulturistiky, klasické kulturistiky, physique mužů, muscular physique, bodyfitness, bikiny fitness, fitness a physique žen.

V rámci profesionálního klání Czechia Pro 2017 byly vyhlášeny dvě kategorie - figure a physique žen. V první jmenované poměřily síly Doina Gorun z Itálie, Natália Lenártová ze Slovenska a Nikolett Vasvari z Maďarska. Physique žen bylo výzvou pro tři české závodnice, kterými byly Margita Zámolová, Veronika Javorská a Jana Stöckelová.

Výsledky ze soutěže naleznete v tomto článku, rozsáhlou fotogalerii s více než 2400 snímky z pódia zde.

V současné chvíli připravujeme sestřih z finálové části soutěže, zatím jsme Vám přinesli nejaktuálnější videa: boj o absolutní vítězství v kategoriích kulturistika, klasická kulturistika, bikiny fitness, physique mužů a vyhlášení bodyfitness, včetně sestavy Blessinga Awodibua, absolutního vítěze kulturistiky, a Arnolda Gergelyho, absolutního vítěze klasické kulturistiky. Nechybělo ani video exhibice Jana Kubíka.


Téměř 260 fotografií!


IFBB Diamond Cup Ostrava 2017 a Czechia Pro 2017 - fotografie ze zákulisíLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra