Reklama:

After Training Protein Vám dodá vše, co je po tréninku potřeba

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Kvůli dlouhodobému a intenzivnímu fyzickému výkonu dochází v našem těle k výrazným energetickým ztrátám. Jako hlavní zdroj energie je čerpán glykogen, ze kterého je pomocí několika procesů v těle tvořena základní jednotka energie adenosintrifosfát (ATP). Kapacita glykogenu vystačí přibližně na několik desítek minut. V průběhu fyzické aktivity začíná tělo používat i další, alternativní zdroje energie s ohledem na to, zda aktivita probíhá v aerobních, či anaerobních podmínkách.

Pracující organismus tak dokáže energii získat například z laktátu, glycerolu či glukogenních aminokyselin. Spolu s uvedenými zdroji energie však dochází v organismu také ke ztrátám tekutin, elektrolytů a ostatních minerálních látek.

Aby se zastavila katabolická reakce způsobená vlivem náročné fyzické aktivity, musí tělo po ukončení tréninku získat dostatek vhodných živin, elektrolytů a vitamínů. Tím se dosáhne obnovy svalové tkáně a hlavně cíleného svalového růstu. Nejčastější chybou bývá výhradně proteinová strava, přijatá ihned po fyzické aktivitě. Tento jev je patrný zejména u mladých nebo méně informovaných sportovců. Tito sportovci přes pravidelnou konzumaci vysokých dávek proteinu po tréninku, ale i v průběhu dne, nedosahují z dlouhodobého hlediska svalového růstu a trápí je stagnace.

Někoho mohou tyto řádky překvapit, nicméně je nutné si uvědomit, že přijatou koncentrovanou bílkovinu musí naše tělo rozložit na peptidy a následně na samotné aminokyseliny. Již na tento proces tělo vydává určité množství energie, a když se k tomu přičte částečná přeměna aminokyselin na obnovu zdrojů energie, ztracené právě kvůli vykonanému tréninku, je zřejmé, že doplnění živin touto cestou je zdlouhavé a hlavně neefektivní.

Nutno též zmínit i fakt, že při částečném odbourávání aminokyselin pro obnovu vyčerpaného glykogenu vzniká v těle ve vysokém množství urea (močovina). V případě intenzivního tréninku, který přesáhne šedesátiminutový interval, je většinové vyčerpání glykogenu samozřejmostí a kvůli následné konzumaci výhradně proteinového nápoje hrozí prohloubení katabolické reakce.

Unavenému organismu je naopak třeba poskytnout komplexní produkt nejen s vysokým obsahem bílkoviny, ale i s dalšími důležitými živinami, elektrolyty a vitamíny. Pouze při dodání všech živin použije naše tělo bílkovinu tak, jak chceme - tedy ke svalovému růstu!

Zaměřme se proto na absolutní novinku mezi proteinovými produkty od společnosti Nutrend, vyvinutou na základě skutečných potřeb silových i silově vytrvalostních sportovců. Touto novinkou je After Training Protein, jehož zkratka A.T.P. není jen náhodou!

Svým složením se uplatní nejen po náročné fyzické aktivitě silového a silově vytrvalostního charakteru, ale i jako plnohodnotná strava mimo tréninkovou aktivitu v průběhu dne.

A.T.P. od společnosti Nutrend poskytne tělu ideální poměr živin a účinných látek pro obnovení sil, urychlení regenerace, doplnění ztracených minerálů či elektrolytů. Použití tohoto mimořádného proteinu je velmi univerzální a lze jím současně podpořit jak svalový růst v období objemového tréninku, tak i regeneraci v období častějšího výdeje energie. Bílkovina je v produktu zastoupena značkovým instantním hydrolyzovaným proteinem HydrovonTM, prémiovým instantním syrovátkovým proteinovým izolátem (WPI) a syrovátkovým proteinovým koncentrátem (WPC).

V komplexním spektru sacharidů jsou obsažené jak takzvané "rychlé cukry" pro částečné doplnění glykogenu, tak "pozvolna se uvolňující", které nezpůsobí výrazné glykemické výkyvy. Mezi značkové sacharidové složky řadíme isomaltulózu (PalatinoseTM) nebo ModCarbTM.

After Training Protein poskytuje tělu současně i vysokou dávku aminokyselin, zejména BCAA, L-glutaminu a L-alaninu. Hodnotu tohoto produktu podtrhuje mimo jiné obsah bioaktivního kolostra, ginkgo biloby a trávicího enzymu laktázy s označením Tolerase®-L, která dokáže efektivně štěpit laktózu. Všechny suroviny použité v produktu A.T.P. od společnosti Nutrend jsou výhradně bezlepkové.

Nový After Training Protein od Nutrendu je nyní v akci za super cenu zde.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 65 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra