Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

Tipovací soutěž:
New York Pro 2017

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Pokud byste hledali tu nejnevyzpytatelnější profesionální soutěž letošní sezóny, dost možná byste došli k letošnímu New York Pro, které je na programu už tuto sobotu. My jsme se právě s tímto tradičním kláním rozhodli spojit další kolo naší tipovací soutěže a už nyní se těšíme, jak si v jedné z nejobtížnějších tipovaček roku povedete!

Vaším úkolem tentokrát bude správně určit, jak si mezi sebe závodníci v kulturistice mužů open a kulturistice mužů do 212 liber rozdělí umístění v první pětici. Váš tip se přitom jako vždy stane platným, pouze pokud bude kompletní, tzn. bude obsahovat všech deset jmen. Detailní pravidla soutěže najdete zde. A o jaké ceny budete hrát?

Ceny do tipovací soutěže na výsledky
New York Pro 2017 v celkové hodnotě více než 4.700 Kč věnovala společnost Extrifit!

Vítěz tipovačky tentokrát získá:

 • Protein Break! - 3 sáčky od každé příchuti (čokoláda, jahoda, borůvka, mango, kokos)
 • Rice & Oat Mash - 3 sáčky od každé příchuti (čokoláda, jahoda, borůvka, mango, kokos)
 • Protein Pudding - 3 sáčky od každé příchuti (čokoláda, jahoda, borůvka, mango, kokos)
 • Protein Pancake 50 % - 3 sáčky od každé příchuti (jablko-skořice, kokos-čoko, banán-čoko)
 • Protein Pancake 20 % - 3 sáčky od každé příchuti (jablko-skořice, kokos-čoko, banán-čoko)

Druhý v pořadí získá:

 • Protein Break! - 2 sáčky od každé příchuti (čokoláda, jahoda, borůvka, mango, kokos)
 • Rice & Oat Mash - 2 sáčky od každé příchuti (čokoláda, jahoda, borůvka, mango, kokos)
 • Protein Pudding - 2 sáčky od každé příchuti (čokoláda, jahoda, borůvka, mango, kokos)
 • Protein Pancake 50 % - 2 sáčky od každé příchuti (jablko-skořice, kokos-čoko, banán-čoko)
 • Protein Pancake 20 % - 2 sáčky od každé příchuti (jablko-skořice, kokos-čoko, banán-čoko)

Třetí v pořadí získá:

 • Protein Break! - 1 sáček od každé příchuti (čokoláda, jahoda, borůvka, mango, kokos)
 • Rice & Oat Mash - 1 sáček od každé příchuti (čokoláda, jahoda, borůvka, mango, kokos)
 • Protein Pudding - 1 sáček od každé příchuti (čokoláda, jahoda, borůvka, mango, kokos)
 • Protein Pancake 50 % - 1 sáček od každé příchuti (jablko-skořice, kokos-čoko, banán-čoko)
 • Protein Pancake 20 % - 1 sáček od každé příchuti (jablko-skořice, kokos-čoko, banán-čoko)

Protein Break! představuje plnohodnotné vysokoproteinové jídlo (25 g bílkovin v jediné porci). Je určeno k přípravě ideální snídaně či svačiny s komplexním nutričním složením a optimálním zastoupením živin. Tento produkt je ve sportovní a funkční stravě naprosto ojedinělý a unikátní. Kombinace syrovátkového proteinového 80% koncentrátu, chia semínek, ovesných vloček a rýže představuje plnohodnotné jídlo s ideálním zastoupením nejkvalitněji stravitelných bílkovin i sacharidů. Tyto základní ingredience jsou obohaceny navíc o inulin z kořene čekanky - vlákninu s prebiotickým účinkem. Žádné vaření - vše za studena. Příprava 1 - 2 minuty!

Rice & Oat Mash je hotová směs vynikající rýže ve formě snadno rozpustných rýžových vloček s ovocem, kokosem a čokoládou. Delikátní chuť jednotlivých příchutí je dána pouze přírodními ingrediencemi. Základem produktu je 100% rýže ve formě snadno rozpustných rýžových vloček, která tvoří 80 % zdrojů komplexních sacharidů výrobku Rice & Oat Mash. Dalších 15 % komplexních sacharidů produktu tvoří ovesné vločky a 5 % pšeničné vločky. Žádné vaření, vše za studena. Příprava trvá 1 minutu! 1 dávka = 1 sáček. Excelentní chuť!

Protein Pudding od firmy Extrifit® je skvělý vysokoproteinový krém mimořádně lahodné chuti. Žádné vaření, vše za studena - příprava pouze 2 minuty! Protein Pudding je vhodný jako skvělá svačina a je také vynikající alternativou k běžným proteinovým koktejlům - pudink lépe zasytí a navíc si výborně pochutnáte! Je vhodný nejen pro všechny, kdo usilují o nárůst síly a svalové hmoty, ale i při rýsování a redukční dietě. V tomto prémiovém proteinovém pudinku najdete 25 gramů nejkvalitnějšího syrovátkového izolátu.

Protein Pancake 50 % je fantastická proteinová palačinka s obsahem 25 g bílkovin! Proteinové koktejly jsou fajn, o jejich přínosu pro růst svalové hmoty není třeba diskutovat, ovšem velice často máte po nich brzy hlad a začne Vás honit mlsná. Přeci jen nezaplní Váš žaludek dostatečně, zejména v období diety. Proteinovo-sacharidová palačinka Pancake 50 % toto řeší. Skutečně si uvaříte. Žádná náhražka jídla, ale opravdové a dietní jídlo a příjemné, avšak nijak náročné vaření. Vynikající dietní hodnoty a báječná chuť palačinek!

Protein Pancake 20 %, proteinovo-sacharidové palačinky Extrifit® jsou opravdovým proteinovým jídlem, které Vás výborně zasytí a které si doma jednoduše uvaříte. Jsou ideální pro ty situace, kdy potřebujete tělu dodat kombinaci kvalitní bílkoviny a kvalitních komplexních sacharidů. Mají úžasné komplexní složení a dokonalé zastoupení živin. Kombinace chia semínek, pohanky, ovsa, rýže a syrovátkového 80% proteinového koncentrátu tvoří plnohodnotné jídlo s ideálním zastoupením bílkovin a sacharidů. Uvedené suroviny jsou doplněny o inulin z kořene čekanky, vlákninu s prebiotickým účinkem. Stejně jako v případě Protein Pancake 50 % si skutečně uvaříte. Žádná náhražka jídla, ale opravdové a dietní jídlo a příjemné, avšak nijak náročné vaření. Vynikající dietní hodnoty a báječná chuť palačinek!

Držíme Vám palce při tipování. Budete-li mezi prvními třemi, máte doma pěknou výhru!


Tipovací soutěž: New York Pro 2017
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Na 1. místě v kulturistice mužů open se umístí:
Na 2. místě v kulturistice mužů open se umístí:
Na 3. místě v kulturistice mužů open se umístí:
Na 4. místě v kulturistice mužů open se umístí:
Na 5. místě v kulturistice mužů open se umístí:
Na 1. místě v kulturistice mužů do 212 liber se umístí:
Na 2. místě v kulturistice mužů do 212 liber se umístí:
Na 3. místě v kulturistice mužů do 212 liber se umístí:
Na 4. místě v kulturistice mužů do 212 liber se umístí:
Na 5. místě v kulturistice mužů do 212 liber se umístí:
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 17. 05. 2017 v 08:00 a končí 20. 05. 2017 v 05:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra