Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

Ohlédnutí za první zastávkou
na tour "Život na vlnách"

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Přednášková tour Michala Kulštejna "Život na vlnách"
První ze série tour „Život na vlnách“ proběhla v Praze v sobotu 6. května 2017 a Vy si nyní můžete přečíst ohlédnutí přímo od Michala Kulštejna. Jak se mu přednášelo a jak celkově seminář probíhal?

Celý den byl rozdělen do pěti bloků s odpočinkovými pauzami (viz harmonogram sobotních přednášek). Můj pocit z přednášky je výborný. Menší skupinka posluchačů (10 účastníků) vytvořila příjemnou a přátelskou atmosféru, takže se mi velmi dobře přednášelo. Posluchači pečlivě naslouchali a díky menšímu počtu lidí na přednášce se všichni účastníci velmi aktivně zapojovali do konverzací.

Mým cílem bylo přesvědčit posluchače, aby ve své budoucí snaze o maximální výsledky zachovali klidnou hlavu. Vysvětlil jsem jim své principy a zákonitosti z mého úhlu pohledu - jak z minima získat maximum, aniž byste museli být otrokem tohoto sportu a životního stylu. Opřel jsem se i o vědecká fakta a studie, ale hlavní přínos tomu daly mé pracovní zkušenosti, které jsem podložil spoustou fotografií svých klientů a jejich životními příběhy.

Dalším přednášejícím byla spoluautorka knihy Kateřina Martincová, která posluchačům nastínila svůj úhel pohledu na stravování a výživu. Součástí jednoho bloku byl také VIP host, tentokrát to byla má klientka, která pár týdnů zpět prošla pod mým vedením životní proměnou, a to vše za podpory Nutrendu. Díky excelentním výsledkům se tak stala tváří celorepublikového programu „Nutrend proměna s Michalem Kulštejnem“.

Celkovou organizaci od A do Z měla na starost firma Fyziofit professional pod vedením slečny Lucie. S celou organizací, cateringem a zázemím jsem byl absolutně spokojený. Pro mě nejlepší podmínky, které jsem si pro svou tour dokázal představit. Vše bylo na nejvyšší možné úrovni, při jaké jsem kdy přednášel a také jakou jsem kdy navštívil jako přednášející, neboť v našem „fitness oboru“ není zvykem, aby bylo tak důsledně o posluchače a přednášející postaráno. Takže velmi oceňuji tento servis.

Hotel U Tří korunek je strategicky umístěn skoro v samotném centru Prahy a pro přednášky nebo školení ho mohu vřele doporučit. Ochotný personál, pěkný a čistý hotel s výtečnou restaurací a vstřícným kuchařem, který ochotně přidal do sobotního menu speciálně vytvořené fitness menu pro mé posluchače. Také coffee break, který měl na starost Fyziofit společně s hotelem, byl upravený dle našich požadavků. Coffee break byl tedy připraven tak, aby obsahoval pouze zdravé a lehké občerstvení, aby udržel posluchače stále svěží. Chuťové buňky účastníků potěšila ochutnávka muffinu z quinoy od Kateřiny Martincové, která jako spoluautorka knihy vystoupila na tour se svou přednáškou o stravování.

Třešničkou na dortu byly dárky od partnerů, které po rozdání posluchačům doslova vyrazily dech a potěšily je. Dovolte, abych citoval: „Nikdy jsme nedostali na semináři dárky, které by podtrhovaly pointu přednášky a zároveň měly smysl a praktické využití.“ Tímto bych chtěl poděkovat všem partnerům za podporu mé tour.

Na závěr bych Vás rád pozval na některou z dalších zastávek. Nyní nás čeká Olomouc a následně Ostrava.

Budu se těšit,
Michal Kulštejn"

Další termíny

Vstupenky

Vstupenky jsou k zakoupení na michal-kulstejn.cz.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra