Reklama:

Michaela Kinc: "Já se
svých snů nevzdávám!"

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

[Text: Michaela Kinc] Sportu se věnuji už od dětství, a to v jakékoli jeho podobě… tanec, baletní konzervatoř, pádlování, cvičení aerobiku a mnohé další.  Svým rozměrem mě však naprosto uchvátily kulturistika a fitness nejvíc. Jsem plně přesvědčená, že s nasazením a chutí se dá dělat na jakékoli úrovni i v jakémkoli věku. Pevně jsem se v tomto utvrdila před osmi měsíci, kdy se mi k už odrostlejšímu synovi narodila ještě dcera. Na pokoji v osazenstvu novopečených mamin létaly hlášky typu "všechno volno je v háji", "moje aktivity skončily", "je konec zábavy".

Já ale věděla, že se k tomu chci postavit jinak, bez negativity. Jsem přeci šťastná máma, která kromě péče o rodinu a domácnost pořád má svůj život. Chce to všechno jen správně uspořádat, nezapomenout na sebe a hlavně nelenit. Spokojená máma je přeci dobrý základ šťastné rodiny.

V mém případě je právě sport ta podstatná část života. V tom mám jasno! Často se mi stává, že za mnou chodí lidé a ptají se, co se sebou dělám, že vypadám tak dobře, šťastně a usměvavě. A díky tomu mě napadlo, když jsem dostala nabídku natočit videoblog, pojmout to celé v duchu motivace - nejde jen o to vysvětlit, jak se poprat s poporodními tuky, zformovat postavu a jak to zvládnout i s dítětem. Hlavní je ukázat všem, nejen matkám, že v životě jde všechno, pokud se jen trochu chce. :-)

Sama jsem se do cvičení pustila hned po porodu. Zpočátku jsem začala jemně procvičovat břišní svaly, abych si dopomohla k zavinování dělohy. Postupně jsem protahovala a posilovala celé tělo vlastní vahou a přidávala cviky s bosu a TRX. Zkrátka lehce, rychle a hlavně doma. Protože však nedám na svůj pocit dopustit, vždy se jím řídím a poslouchám tělo, cítila jsem se skvěle. Nemělo to tedy příliš dlouhého trvání a zamířila jsem do fitka, kde trénuji a dvakrát týdně přidávám lehký kruhový trénink. Asi půl roku po porodu jsem nastartovala těžší váhy a nyní jedu tréninkový systém těžko-lehkého splitu. Nejsem zrovna bikinářský typ. Ale i jako plně kojící ženě se mi povedlo zformovat tuky a svalovou hmotu, i když jsem často nevyspaná a v noci vstávám k malé. Rozhodla jsem se obelstít svoji občasnou lenost a zapracovat na formě s cílem dotáhnout to na závody Arnold Classic.

Lidé se můžou smát, může jim to připadat nereálné, někomu se to ani nemusí líbit. Slýchávám i názory, že rodina má mít naprostou přednost.

Držte mi tedy palce! Těším se, že se Vám v blízké době ukážu na cestě za mým cílem. Snad se bude i nadále dařit a najdou se i tací, které to bude inspirovat.

A to je to poselství, které chci předat. Já se svých snů nevzdávám!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Majka (11:31) • Píšu e-maily, ale že jste to Vy, můžete rovnou na redakce@ronnie.cz. :) Nezapomeňte tel...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
Zodiak411 (11:05) • S tím gynem je to diskutabilní. Někdy postihují a někdy ne. Ale osobně si myslím, že po...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Zodiak411 (10:32) • Děkuju moc za ceny :) Jsem rád, že mi tip konečně vyšel po dvou letech :) Chtěl bych se...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
xroll (10:17) • A pokud by si nechal gynekomastii odstranit bylo by to ok? Ne každý kdo sype má gynekom...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
ezio (09:00) • Absolutní vítěz kondiční kulturistiky s gynekomastií? rozhodčí a pořadatelé by se měli...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra