Reklama:

Mistrovství ČR o nejzdatnější mládež a střední školu 2017 - reportáž

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Stejně jako v předešlých letech se finále letošního 14. ročníku Mistrovství České republiky o nejzdatnější mládež a střední školu konalo v areálu Základní školy Labská v Brně - Starém Lískovci. Do finále postoupila šestice škol dle výsledků internetového kola.

Kluci se utkali v následujících disciplínách - trojskok, hod medicinbalem, plavání, sedy-lehy, bench-press, přítahy na hrazdě a běh. Dívky soutěžily ve stejných disciplínách, pouze přítahy na hrazdě vyměnily za šplh o tyči. Původně měli závodníci i závodnice absolvovat 60m sprint a crossový běh, ale kvůli nepřízni počasí se běhal člunkový běh v tělocvičně.

A kdo byl letos nejlepší? Mezi děvčaty nasbírala největší počet bodů Monika Daníčková z OA a VOŠE Svitavy, kategorii chlapců ovládl Vlastimil Šafařík z Gymnázia Boskovice. Letošní vítězství škol patří Gymnáziu Boskovice, druhé místo získala SPŠ Mladá Boleslav. Třetí místo patří SOŠ a SOU Horšovský Týn.

Děkujeme všem účastníkům mistrovství České republiky, účastníkům celého letošního ročníku za předvedené výkony i účast v soutěži, jejich učitelům a vedoucím družstev, že vedou dnešní mládež ke sportu a pohybové všestrannosti. Děkujeme firmě Extrifit za ceny pro vítěze, svazovým rozhodčím a řediteli ZŠ Labská Mgr. Urbánkovi za opětovný bezproblémový průběh celé soutěže.

Níže najdete souhrnné výsledky škol, podrobné tabulky s výkony a bodováním všech účastníků si pak můžete stáhnout ve formátu PDF zde: výsledky.


Výsledky školy (účast chlapců i dívek)

pořadí škola body
1. Gymnázium Boskovice 1807
2. SOŠ a SOU Horšovský Týn 1695
3. OA a VOŠE Svitavy 1608
4. SPŠ Mladá Boleslav 1601
5. Karlínské gymnázium Praha 1405
6. SOŠ Nové Město na Moravě 1376

Výsledky dívek

pořadí jméno škola body
1. Monika Daníčková OA a VOŠE Svitavy 296
2. Jana Kejíková Gymnázium Boskovice 274
3. Andrea Husovská Gymnázium Boskovice 269
4. Tereza Konopíková SOŠ a SOU Horšovský Týn 254
5. Miriam Riganová Karlínské Gymnázium Praha 251

Výsledky chlapců

pořadí jméno škola body
1. Vlastimil Šafařík Gymnázium Boskovice 407
2. Miloš Honců SPŠ Mladá Boleslav 405
3. Jan Rek SOŠ Nové Město na Moravě 367
4. Filip Leinhäupel SOŠ a SOU Horšovský Týn 359
5. Matěj Špalek SPŠ Mladá Boleslav 354


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 22 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra