Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

Urban Challenge zahájí letošní sezónu ve Vysočanech

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Již tuto sobotu se v pražských Vysočanech poběží druhý ročník překážkového závodu Urban Challenge. Na závodníky čeká 5 km a 25 překážek. Budou se přeskakovat auta, bude se lézt přes kontejnery či probíhat atomovým krytem. První start této závodní série proběhne v Praze, a to na místě, kde startoval loňský ročník. Bude stejný, nebo si organizátoři připravili pro závodníky překvapení? Rosničky předpovídají přeháňky, ale deštníky si na start neberte, stačí pláštěnka.

Pokud bude místo, tak se opozdilci mohou registrovat ještě v den závodu. První vlna startuje v 9:30, každá další v patnáctiminutovém intervalu. Na trati bude jedna občerstvovací zastávka. Dětské závody jsou organizovány ve třech věkových kategoriích - 6 až 8 let (start v 11:05), 9 až 11 let (start v 12:05) a 12 až 14 let (start v 13:05), takže juniory nenechávejte doma.

Loňský vítězný čas byl 0:22:17 a nejhorším časem bylo 1:25:40. Zúčastnilo se celkem 217 mužů, 121 žen a 156 závodníků v 31 týmech. Značení i podpora na trati byly perfektní, takže se můžeme těšit na zábavný závod v plné městské integraci (metro, tramvaj, autobus i vlak jsou co by kamenem dohodil).

Na další závody série Urban Challenge se můžete těšit 17. června v Brně a 9. září v Ostravě. Držím všem závodníkům palce a uvidíme se na trati (anebo někde kolem ní).


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra