Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

Najdi a vyhraj! (15/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Občas jsou slyšet stížnosti, že profesionálních kulturistů přibývá jako hub po dešti a nemá to už žádnou prestiž. Je pravda, že když si člověk přečte, kolik profi karet se rozdá na některých amerických soutěžích, a podívá se na fotky závodníků, kteří je obdrželi, tak nad tím zůstává rozum stát. Většina těchto borců pak úspěšné profíky napodobí maximálně tím, že pravidelně vyplatí za vysněnou kartu příslušný obnos.

Jako jednoznačně pozitivní ale vidím, že profi karet přibývá i mezi našimi závodníky, protože ještě před pár lety bylo profíků v Česku sotva na prstech jedné ruky. Žádný z našich nejlepších borců sice není zatím na takové úrovni, aby mohl pomýšlet na nejvyšší příčky na Olympii, ať už v open, nebo ve dvěstědvanáctce, ale skutečnost, že se čeští závodníci objevují na pódiích vedle těch nejlepších, rozhodně přidává závodům na atraktivitě. Už brzy se tak můžeme těšit na to, jak se na nadcházejícím Arnold Classic South America porovnají třeba Lukáš Osladil a Tomáš Kašpar s Victorem Martinezem.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří vylosovaných výherců obdrží bezplatnou registraci na překážkový závod Army Run Captain, který se uskuteční 22. dubna v Hluboké nad Vltavou.

Pospíchejte s odpověďmi, protože tentokrát soutěžíme pouze do úterý 18. dubna!

Výherci budou zkontaktováni v úterý prostřednictvím e-mailové adresy zadané do soutěžního formuláře. Na tuto adresu jim bude také odeslán kód pro registraci do závodu zdarma.


Jak se jmenuje jeden z typů závodů série Army Run?

Najdi a vyhraj! (15/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jak se jmenuje jeden z typů závodů série Army Run?
Lieutenant
Captain
Field Marshal
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 13. 04. 2017 v 08:00 a končí 18. 04. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (14/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jaké je vlastní křestní jméno Flexe Wheelera. Správná odpověď zní: Kenneth.

Vylosováni byli a hotovou směs pro tvorbu lívanců nebo palačinek Protein Pancake od společnosti Nutrend získali:

  • Jakub Novotný - noha.prst@...cz
  • Iva Drašnarová - iva.drasnarova@...cz
  • Jaroslava Chrástková - jarca.88@...cz

Gratulujeme!

Náš čtenář Tomáš se s námi podělil o fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do úterý 18. dubna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 12 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra