Reklama:

Nejoblíbenější pozávodní nebo cheat jídlo? Donuter Donuts!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Pokud se zajímáte o fitness a kulturistiku, určitě jste si povšimnuli, že se v minulé soutěžní sezóně začaly sociální sítě hemžit fotkami závodníků napatlaných hnědou barvou s něčím kulatým, většinou barevným a děsně lákavým v ruce! Na trhu se totiž objevilo něco, co je dokonalým pozávodním nebo ideálním cheat jídlem. Ano, mluvím o skvělých Donuter Donuts, bez kterých by snad ani závodní příprava a pozávodní chuťový rauš nebyly ono. Kdo prostě loni neměl Donuter, jako by nebyl.

A proč zrovna Donuter Donuts okouzlil celou fitness a kulturistickou scénu u nás? Je to prostě famózní věc. Pokud jste v dietě, donut Vám během chvíle dodá všechno, co Vám v přípravě chybělo. Jemné, vláčné a nadýchané těsto ve spojení s mnoha druhy polev či náplní. Tomu prostě nejde odolat, zejména když si je ještě můžete objednat online a dovezou Vám je v super designové krabici až pod nos.

Já jsem jim na podzim po závodech také neodolala a prostě jsem si naplánovala, že si je objednám přímo do haly, abych si je mohla dát hned po závodech. Byl to super zážitek, neskutečně jsem se na ně těšila a taky si na nich opravdu pochutnala. Asi nikdy nezapomenu na ten okamžik, kdy jsem slezla z pódia, už ze mě všechno spadlo, s kámoši jsme otevřeli krabici a pustili se do nich. Je pravda, že když jste v dietě, tak Vám pak chutná všechno, ale tyhle donuty jsou prostě fakt pecka.

Protože jsem nebyla jediná, kdo tuhle novinku u nás zaregistroval, napadlo mě teď zpětně s odstupem zjistit, kdo za tím vlastně stojí. A abyste neměli pocit, že Vám donuty doporučuji jen já, připojila jsem také reference dalších sportovců z různých silových sportů, protože jsou známé jak mezi kulturisty, tak mezi strongmany i kickboxery.

Donuter Donuts vznikly skoro před rokem a jejich cílem bylo do České republiky dostat pravé americké donuty s myšlenkou, že se bude tento koncept dále rozšiřovat a kromě donutů budou nabízet další pochutiny vhodné pro cheat day. Už teď se prý chystají i pravé milkshaky. Za donuty stojí Honza, který si neřekne jinak než Honza Donuter. Ptala jsem se ho, v čem je jeho produkt odlišný od ostatních a řekl mi: "Všechny produkty stojí hlavně na tom, aby byly vždy v té nejlepší možné kvalitě, a proto se pečou každý den čerstvé, mimo to se vše dělá ručně. Základ je prostě nešidit produkt, chceme, aby na sobě donuty měly ranec polevy, posypu nebo náplní, prostě aby to bylo dobré, jak jen to jde."

Ptala jsem se také na těsto, protože si myslím, nebo mi to tak alespoň přišlo, že je opravdu nadýchané a je to pro donut základ. "Co se těsta týče, spolupracujeme se společností, která působí primárně v USA. Klíčové ingredience se dováží z Velké Británie, Itálie a něco také z Belgie nebo Nizozemí. Samotné těsto se pak dělá klasicky. Smíchají se ingredience, přidá se voda, droždí, ručně se vykrájí donuty, nechají se vykynout a osmaží se. Pak se donuty polejí polevou, případně posypou či naplní."

No a pak se hezky dostanou k nám, kteří máme chuť trochu zhřešit nebo doplnit trochu cukrů, když jsme v deficitu.

Kdo si také na Donuter Donuts ujíždí?

Jirka Tkadlčík - strongman

"Kromě snu být profesionálním sportovcem jsem neméně dlouho snil také o silném sponzorovi, který by myslel především na mé blaho v oblasti plného břicha. Donuter Donuts je tedy mým splněným snem, v celé republice totiž nenajdete lepší simpsonovské koblihy než právě tyhle.

Favoritů mezi příchutěmi mám mnoho, mezi momentální oblíbence ale určitě patří Snowman Rafael a Dee Speculoos s mou oblíbenou Lotus "pomazánkou". Doporučuji jíst se sklenicí studeného mléka po těžkém deadlift tréninku!

Jen jedno negativum bych Donuterovi přeci jen vytknul. Kdykoliv mi přijde balík do fitka, nikdy na mě kvůli sparingům nezbude!" :-)

Milan Šádek - kulturista

"O Donuter Donuts jsem se dozvěděl na Facebooku, když jsem viděl kolegy kulturisty a bikiny, jak si na tom ujíždí. Jelikož v USA chodím pravidelně na kávu do Dunkin' Donuts a občas si na chuť nějaký donut dám, chtěl jsem taky vyzkoušet, co to tady máme. A byl jsem opravdu překvapený. Pokud máte rádi donuty, určitě vyzkoušejte. Jsou naprosto úžasné! I když jsou hodně sladké, tak mi to kupodivu v kombinaci s těstem  vůbec nevadilo, naopak to byl chuťový orgasmus. Nabídka příchutí je obrovská, ale Boston Cream je prostě klasika. Až nebudu v dietě nebo budu mít cheat day, tak si určitě se ženou pár koupíme a podělíme se, protože jsou opravdu hodně velké. Sotva jsem tohle dopsal a už přemýšlím, kdy si budu moci nějaký donut dopřát." :-)

Slávek Vinogradov - kulturista a mezinárodní rozhodčí IFBB

"Donuter Donuts jsem zaregistroval vloni na kulturistických soutěžích, ale teprve teď jsem měl tu možnost je i ochutnat. Jsou kvalitní a poctivé. Je vidět, že když někdo něco dělá srdcem a s poctivostí, tak to druzí ocení. Takže nejenže dobře vypadají, ale fakt i skvěle chutnají. Pro mě, jak se říká, láska na první pohled. Doporučit mohu Boston Cream nebo taky celočokoládový donut."

Daniel Škvor - kickboxer

"Tyhle donuty fakt stojí za to. Pokaždé když jedu okolo prodejny z tréninku, mám nutkání tam zastavit. Protože se však přes týden snažím držet stravu, nechávám si návštěvu Donuter Donuts na víkend, když mám cheat day.

Nejradši mam Boston Cream, to je donut plněný pudingem a politý čokoládou, taky můžu doporučit Vanilla Brownies Star, to mě dokonale uspokojí na celý týden."

Lucie Varmužová - bikiny fitness závodnice

"Poprvé jsem donuty od Donuteru ochutnala po soutěži FitBalance a od té doby nechci na cheat nic jiného! Dříve jsem moc na koblihy a donuty nebyla, ale kvalita Donuteru je fakt úplně jinde než třeba u donutů koupených někde v supermarketu. Perfektní těsto a velké množství příchutí! Aktuálně je moje nejoblíbenější novinka Lotus Donut, který jsem měla možnost ochutnat, a jinak vede Boston Cream. Jarní soutěže jsou tu, takže pokud chcete kvalitní pozávodní snack, Donuter je to pravé!"

A kde je možné Donuter Donuts koupit?

Donuter Donuts je možné koupit přímo na pobočce v Seifertově ulici na Praze 3 nebo v Metropoli Zličín.
Dále je možné je zakoupit v partnerských pobočkách v Candy Store nebo v kavárně Zetko u Kotvy.

Pokud chcete koblihy doručit přímo až pod nos, není nic jednoduššího než si je objednat přes Dámejídlo.cz nebo Rohlík.cz.

Donuter Donuts určitě sledujte na Facebooku nebo Instagramu, kde se dozvíte vše o novinkách. A že jich nebude málo!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra