Reklama:

Kristina Čechová: "Michal Kulštejn je skutečný frajer ve svém oboru."

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Výživa

První díl knihy Sacharidové vlny Michala Kulštejna se stal velice úspěšným a prodalo se ho několik tisíc výtisků. Bylo tak nasnadě, že pokračování by na sebe nemělo nechat dlouho čekat. Znamenalo to hodně práce a probdělých nocí, ale na začátku letošního roku byl druhý díl - Sacharidové vlny 2 - konečně v prodeji. Kniha, která se oproti prvnímu dílu prodloužila o více než 100 stran, se tak konečně opět dostala mezi lidi, kterým pomůže dosáhnout cílové váhy, ale také je naučí, jak si ji dlouhodobě udržet.

Do druhého dílu Sacharidových vln se začetla také blogerka Kristina Čechová, která se rozhodla knihu zhodnotit. Pokud uvažujete o její koupi, možná Vám Kristina pomůže se rozhodnout. Úryvek z její recenze si můžete přečíst níže, v celém znění ji pak naleznete na autorčině blogu.


[Text: Kristina Čechová] Michal Kulštejn je skutečný frajer ve svém oboru. Jestli je někdo, ke komu vzhlížím nejen pro jeho názory, ale i rozhled, styl podání problematiky a obhajování toho, čemu věří, je to právě tento člověk. Do rukou se mi dostal díky Ronnie.cz (vydavatel této knihy) v pořadí již druhý díl Sacharidových vln, který hodnotím jako jednu z nejlepších publikací, co jsem kdy četla. Místy mi přišla náročná a četla jsem ji dlouho, spoustu odstavců opakovaně, ale nakonec to všechno do sebe krásně zapadlo a dalo smysl. Já jsem tak díky Michalovi zase kousek dál s poznáním, jak to všechno kolem sacharidových vln funguje, ale také, proč to fungovat nemusí, nebo v čem může člověk dělat chyby nejen při cyklování sacharidů (kniha totiž obsahuje spoustu informací aplikovatelných pro každého v jakémkoli stravovacím přístupu). Jsem také ráda za poodhalení různých skutečností výběru potravin, které mi unikaly.

Jak sám autor zmínil na svých facebookových stránkách, kniha původně neměla být tak obsáhlá, ale zájem vše dopodrobna vysvětlit tak, aby došlo k pochopení ze strany čtenáře, si vyžádal více stran. Musím říct, že se to nesmírně povedlo a knize to velmi prospělo. Navíc... už jen ta obálka. Ach, skvost už na první pohled. :-)

Celou recenzi Kristiny Čechové knihy Michala Kulštejna Sacharidové vlny 2 si můžete přečíst na jejím blogu.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra