Reklama:

Arnold Classic South America 2017: pořadatelé počítají i s účastí dvou českých profesionálů!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V pořadí pátý ročník profesionální soutěže Arnold Classic South America (v předchozích letech klání neslo název Arnold Classic Brasil) se ve dnech 21. až 23. dubna odehraje i s účastí dvou českých profesionálních kulturistů! Do letošní sezóny by na klání měli vstoupit Lukáš Osladil a Tomáš Kašpar, kteří na podzim shodně již získali první body do kvalifikačního žebříčku na Mr. Olympia 2017. V Jižní Americe se budou moci postupu na Olympii opět přiblížit.

Lukáš Osladil v roli profesionála k Arnold Classic nastoupí už potřetí v kariéře. V roce 2014 si připsal start na severoamerickém Arnold Classic v lehčí váze, vloni pak nechyběl na pódiu Arnold Classic Europe, kde v kulturistice mužů open dosáhl na desáté místo před Benem Pakulskim, zesnulým Sandrem Hoferem anebo Brandonem Currym. Tomáš Kašpar se jako profesionál některé ze soutěží Arnold Classic zúčastní vůbec poprvé.

Kromě obou našich borců by podle informací zveřejněných pořadateli do bojů na pódiu měli zasáhnout také Juan Morel, Earl Abrahams, Guy Cisternino, Johnnie Jackson, Michael Lockett a Derek Upshaw. Stejně jako na většině profesionálních soutěží i v Sao Paulu, které bude Arnold Classic South America 2017 hostit, bude platit, že body do kvalifikačního žebříčku na Olympii získají závodníci na druhém až pátém místě. Vítěz se na zmíněnou vrcholnou událost profesionálního bodybuildingu nominuje přímo. Jak si v žebříčku aktuálně stojí Lukáš Osladil s Tomášem Kašparem, zjistíte v tomto článku.


Lukáš Osladil a Tomáš Kašpar účastníky Arnold Classic South America 2017

Výsledky Arnold Classic South America se v týdnu před závody stanou spolu s výsledky Europa Charlotte Pro předmětem dalšího kola naší tipovací soutěže. Zahrát si v něm budete moci o ceny věnované společností Extrifit. Celková hodnota cen přitom bude převyšovat 7.600 Kč!


Zdroj:
www.arnoldclassicpro.com.br


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 110 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFoto: neskutečná osmiměsíční proměna...
Arnold Strong (09:53) • Co mel za zraneni?jinak proměna klobouk dolů
magazínJaké byly kondiční soutěže 2019 očima...
jr.e (14:29) • V popisování pravá a levá strana asi velká chyba že.?..nemělo to být obráceně.?..:) Na...
magazínTereza Luchesi - jak na stojku
havlic (13:32) • jako klidně jsem pro, aby se na ronnie dělaly i tyhle navody, rozhodně to tu má vedle č...
magazínTipovací soutěž 2019 - konečné pořadí
Pekami (08:54) • No... co na to říct. Gratulace vítězům :) Parádní výhry.
magazínJaké byly kondiční soutěže 2019 očima...
plynar (02:49) • Na pravo krásna zdravo vyzerajúca slečna s príťažlivými ideálnymi ženskými krivkami.. n...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra