Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

Najdi a vyhraj! (13/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Spousta lidí denně prosedí několik hodin u stolu, aby pak vyrazili do fitka, kde se snaží hecnout na mrtvole alespoň jako Jirka Tkadlčík na Car Deadliftu ve školce (15 čistých opakování se sklápěcí tatrou plně naloženou pískem, bez pásku, jak nic). Že tohle není úplně ideální postup, je asi každému jasné. Všichni víme, že bychom měli průběžně pracovat na mobilitě, udržovat si, pokud možno, za všech situací správné držení těla, dbát o svůj hluboký stabilizační systém, trénovat brániční dýchání a cvičit technicky, ale kdo z nás to skutečně dělá? Nakonec si ve slabé chvíli stejně dáte Agrezz a jdete to tam prostě narvat. Pár šťastlivcům s tělesnou konstitucí golema to může nějaký čas procházet, ti ostatní se kácí na zem s ústřely, výhřezy a bolestnými grimasami. Se zády není žádná legrace, a jakmile si s nimi něco uděláte, nebude Vás už zajímat hrudník ani biceps.

Pracovat s rozumem na zdraví a síle Vašich zad se opravdu vyplatí. Pokud hledáte návod, jak si záda udržet dlouhodobě v provozu, třeba Vám v tom pomohou knihy, o které tento týden soutěžíme.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří vylosovaných výherců obdrží knihu Cvičení pro zdravá záda, která je ilustrovaným praktickým průvodcem s návody pro správné držení a zpevnění celého těla. Pomůže Vám protahovat, posilovat a zpevňovat zádové svalstvo - od hlavy až po kostrč.


Jak se nazývá první úroveň kvalifikačních workoutů na CrossFit Games,
které jsou otevřené všem?

Najdi a vyhraj! (13/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jak se nazývá první úroveň kvalifikačních workoutů na CrossFit Games?
Open
Closed
Slightly Open
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 30. 03. 2017 v 08:00 a končí 06. 04. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (12/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, který profesionální kulturista zvítězil na soutěži EVL's Prague Pro 2012. Správná odpověď zní: Dennis Wolf.

Vylosováni byli a 35 balení různých gelů od společnosti Extrifit získali:

  • Roman Staněk - rours@...cz
  • Standa Fořt - fortinson@...com
  • Tereza Kalivodová - khali.terka@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Tereza se s námi podělila o fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 6. dubna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 43 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra