Reklama:

Alena Hatvani - rozhovor po Arnold Classic Australia 2017

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Arnold Classic Australia 2017: fantastický úspěch českých závodnic!
Alena Hatvani
- rozhovor a aktuální forma před Arnold Classic Australia 2017
Kromě Karolíny Borkovcové a Lenky Ferenčukové zaznamenala na prestižní soutěži Arnold Classic Australia velký úspěch také Alena Hatvani. V Austrálii se jí podařilo vybojovat krásné 3. místo a navázala tak na své úspěšné vystoupení na soutěži Ben Weider Legacy Cup, která se konala na Novém Zélandě. Tam dokázala svoji kategorii physique žen ovládnout a zvítězit. Alenu letos na jaře uvidíme ještě na IFBB Diamond Cupu na Maltě, kam se chystá v půlce dubna. Přejeme jí, aby si opět mohla pověsit na krk jednu z medailí. Dnes Vám formou rozhovoru nabízíme ohlédnutí Aleny Hatvani za Arnold Classic Australia.Alena Hatvani na Arnold Classic Australia 2017
Aleno, jak byla soutěž v Austrálii zorganizovaná a jak jste se cítila v jejím průběhu? Byla jste spokojená se svojí formou?

Soutěž byla skvěle zorganizovaná a zázemí pro závodníky bylo ok, když pominu časový posun začátku, rozcvičování se nadesetkrát a jiné drobnosti, které k tomu ale patří. (úsměv) S formou jsem byla spokojená a doufala jsem v postup do top 5.

Jako každý závodník nebo závodnice na soutěži jste chtěla samozřejmě vyhrát. Jak zpětně hodnotíte své umístění? Měla jste po vyhlášení výsledků radost, nebo to pro Vás bylo trochu zklamání?

Samozřejmě jsem chtěla vyhrát, ale vyhrát může pouze jeden. Tentokrát to byla Karolína, které jsem to také moc přála. Během pobytu jsem se s Karolínou blíže poznala a pomáhaly jsme si navzájem. Z výsledku jsem měla radost, netrápím se něčím, co nemohu změnit a ovlivnit. (úsměv)

Bylo pro Vás příjemné, že jste se v kategorii sešly hned tři Češky, nebo to nehrálo žádnou roli? Měla jste příležitost Lenku s Karolínou alespoň trochu poznat?

Bylo to fajn potkat se s Lenkou a Karolínou na jednom pódiu. S Lenkou jsem neměla možnost se blíže seznámit, ale s Karolínou jsme společně trénovaly, chodily na nástřiky a celkově jsme si před, při a po soutěži pomáhaly, bylo to velké plus pro pohodu.

Měla jste čas se na soutěži porozhlédnout a podívat se třeba i na souboje v ostatních kategoriích?

Neměla jsem vůbec čas vidět jiné kategorie


Alena Hatvani na Arnold Classic Australia 2017
Setkala jste se s Arnoldem Schwarzeneggerem? Jaký máte k této snad nejznámější osobnosti kulturistiky vůbec vztah?

Když jsem sledovala dřepy mužů, tak tam dorazil i Arnold Schwarzenegger osobně a musím říct, že je to opravdu zážitek vidět takovou ikonu naživo. Obdivuji ho nejen jako sportovce, ale i jako člověka, který dokázal neuvěřitelné věci. On je důkazem toho, že je jedno, z jaké země jste, jaké jste národnosti či barvy pleti, dokázat můžete cokoliv, pokud si za svým cílem pevně jdete.

Hodláte se svojí trenérkou udělat před příští soutěží na Maltě nějaké změny? Jak byste se chtěla představit na pódiu Diamond Cupu, co se týče formy?

Žádné změny nechystáme, musím podržet co nejlepší formu a dobře to prodat na pódiu. Těším se na opětovný souboj s ostatními závodnicemi.

Komu byste touto cestou chtěla poděkovat za pomoc či podporu v přípravě?

Velké a vlastně to největší poděkování patří Katce Kyptové za to, jak se o mě stará. Celé to s se mnou prožívá a sdílí. Také děkuji všem mým fanouškům, kteří jsou neuvěřitelní a kteří mi dávají sílu a odhodlání jít dál (až na vrchol). (úsměv) Děkuji také Ronnie.cz za zájem o rozhovor se mnou.


Alena Hatvani na Arnold Classic Australia 2017Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 51 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínNejčastější chyby ve stravě začáteční...
Roumec (15:29) • Jak tedy na po tréninkové jídlo když zvládnu normální jídlo tak do hodiny a půl? Protei...
magazínVideo: fantastický íránský profesioná...
Rahorus (22:41) • Ročník 93 ale vypadá tak na 40..
magazínIFBB Elite Pro Canada 2018: výsledky...
jari (21:04) • Toni Gutierrez, nikdy se nedostal do bodovaný patnácky a hle, přestup k super eliťákum...
magazínIFBB Elite Pro Canada 2018: výsledky...
Marczus (16:10) • Koukal jsem na fotky kategorie open. Opravdu jsou to profíci? Mr. Santoja, běž s tím do...
magazínJeremy Buendia: následky zranění prsn...
Arnold Strong (00:11) • No zvětšil.se neskutecne a co za defekt by to melo byt na zádech ?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra