Reklama:

Karina Nascimento
Pro 2017: jaké bylo semifinále?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Karina Nascimento Pro 2017 se dnes odehraje i s českou účastí!
V prostorách floridského Lauderhill Performing Arts Center před několika desítkami minut skončilo semifinále profesionální soutěže Karina Nascimento Pro, na které dostali příležitost závodníci nastupující ve physique mužů masters, figure masters, bikiny fitness masters, classic physique a physique žen.

Jak jsme Vás již informovali v tomto článku, v poslední zmíněné kategorii se do boje o přízeň rozhodčích zapojila také česká profesionálka Margita Zámolová, která dostala příležitost hned v prvním semifinálovém vyvolávání. V tom naše závodnice pózovala po boku Joanny Romano, Rosely Joseph, Shanique Grant, Jeannie Feldman a Elizabeth Bordonaro. Zatímco Joseph, Grant a Feldman po prvním vyvolávání opustily řadu, Margita Zámolová ve společnosti Joanny Romano a Elizabeth Bordonaro zůstala ve středu pódia, kde zmíněné trio v rámci druhého vyvolávání doplnily ještě Candrea Judd Adams a Zoa Linsey.

Právě účast v prvním vyvolávání prejudgingu je na soutěžích v kulturistice a fitness známkou toho, že daný závodník bojuje o dobrý výsledek. Na jaké konkrétní umístění v zámoří tentokrát Margita Zámolová dosáhne, rozhodne finále, které začíná ve 22:00 našeho času.

Ohlédněme se ještě také za děním v classic physique. Zde rozhodčí do prvního semifinálového vyvolávání vybrali Daniho Younana, Leeho Bankse, Darrema Charlese, Rogera Ferrera, Santiho Aragona a profesionálního nováčka Isaaca Balbiho.

První semifinálové vyvolávání v classic physique na Karina Nascimento Pro 2017
- Dani Younan, Lee Banks, Darrem Charles, Roger Ferrer, Santi Aragon, Isaac Balbi (Foto: Maximum Muscle Report)


Semifinálové boje na Karina Nascimento Pro 2017 ve physique žen


Margita Zámolová
- individuální prezentace v semifinále Karina Nascimento Pro 2017


Foto a video:
František Zámola


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra