Reklama:

Řeč Cedrica McMillana po vítězství na Arnold Classic 2017

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Jak už jistě víte, letošním šampiónem Arnold Classic v kategorii open se stal Cedric McMillan. Určitě jste již viděli spoustu fotografií i videí ze soutěže a pózování, ale možná Vám unikla Cedricova vítězná řeč. Byla totiž poměrně neobvyklá.

Po vyhlášení vítěze nastává na Arnold Classic chvíle, kdy na pódium přijde sám Arnold Schwarzenegger a novému šampiónovi položí několik otázek. Tentokrát vše ale probíhalo trochu jinak. Ještě před Arnoldovým příchodem udělal Cedric hezké sportovní gesto, kdy pozval dopředu všechny své soupeře, kteří zůstali vzadu na pódiu. Arnold začal rozhovor oceněním Cedricova výkonu, který označil se vším všudy za bezchybný, kdy držel pózy dostatečně dlouho a vyzařovalo z něj sebevědomí. Cedric odvětil, že délka jednotlivých póz nebyla ani tak na něm jako na hlavním rozhodčím Stevu Weinbergerovi, kterého za to tak trochu proklínal. Dál už ale začal Cedricův monolog.


Cedric McMillan na Arnold Classic 2017
(Foto: EastLabs.sk / Igor Kopček)

Řekl, že chtěl přivést na pódium ostatní "kluky" s sebou, protože nechce, aby byla tahle vítězná chvíle jen o něm. Zdůraznil, že jsou budoucností tohoto sportu, všichni jsou jeho kamarádi a každý z nich udělal naprosté maximum pro to, aby se divákům i rozhodčím předvedl v co nejlepším světle. Následoval tedy aplaus pro všechny závodníky. Cedric zdůraznil, že má se všemi z nich dobré vztahy, což mu velice pomáhá, aby byl na soutěžích v pohodě. Trpí totiž úzkostmi.

Cedric dále řekl, že chce pozdravit jednoho osmiletého chlapce, který když viděl v televizi Barbara Conana, otočil se ke své matce a řekl, že chce být jednou také tak svalnatý. Tím malým klukem byl pochopitelné tehdy sám Cedric.

Poté McMillan uvedl, že při pohledu na závodníky můžeme vidět, že každý z nich je jiný a každý má jiný typ postavy. Tahle rozmanitost nám umožňuje, abychom si mohli vybrat, která postava se líbí právě nám, vybrali si svého favorita. Není správné zaměřovat se na to, kdo se komu nelíbí, ale ocenit právě onu rozmanitost. Dále se dotkl toho, kolik negativity přinesl internet, kde spousta lidí nešetří často poměrně zdrcující kritikou (zpravidla anonymně).

Poté se Cedric jal netradičně vyzpovídat samotného Arnolda. Ten se zmínil o tom, že nerozumí tomu, proč musel říct, že mu bylo jen 8 let, když tehdy viděl Barbara Conana, proč nemohl říct, že to bylo třeba jen před 10 lety. Cedric s vážnou tváří odvětil, že Barbar Conan vyšel před 50 lety. Na Cedricovu otázku, jak se připravoval na své vystoupení na soutěži, Arnold odpověděl, že tvrdě trénoval 2 hodiny denně, aby stáhnul svůj tělesný tuk z 24 % na 18 %. Poté na Cedricovu výzvu předvedl legendární zadní vytočenou bicepsovou pózu.

P.S.: Pokud se Vám zdá, že Cedric Arnolda v závěru "obskočil", máte pravdu. Zdůvodnil to tím, že ho chtěl vytrestat za neustálé focení a Snapchat, čímž Arnold rušil už při jeho volné sestavě, a kromě toho... kdy by prý zase dostal podobnou příležitost?


Řeč Cedrica McMillana po vítězství na Arnold Classic 2017Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra