Reklama:

Najdi a vyhraj! (10/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Není nic krásnějšího, než když člověka nic nebolí a může cvičit, jak chce. Bohužel to ale není ani zdaleka samozřejmostí, zvlášť když už máte ve fitku nějaký ten rok za sebou. Ať se třeba v šatně zeptáte, koho chcete, skoro každého někde něco píchá, bolí nebo tahá. Největšími evergreeny jsou lokty, ramena, kolena a spodní záda. Typické také je, že se většina lidí snaží bolesti různě obejít, a i když mají už půl roku zánět šlach v lokti jako prase, stejně si ty francouzské tlaky odjedou alespoň v deseticentimetrovém rozsahu na multipressu, jen aby ty lokty nedejbože nenechali dva nebo tři týdny v klidu.

Jestli máte pocit, že čtete nějaký mravokárný text osvíceného fitness světce, tak se bohužel mýlíte. Samotného mě momentálně bolí kdeco, ale do fitka se odpoledne chystám tak jako tak. S trochou fantazie a chytrosti se dá trénink přece vymyslet tak, aby to nemělo fatální následky. A já mám stále plně funkční dobrou polovinu těla.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří vylosovaných výherců obdrží 4x Raw Seeds Bar a 6x Raw Bar od společnosti Nutrend. Jedná se o skvělé ovocné tyčinky splňující podmínky raw technologie výroby, které jsou ideálním zdrojem energie pro jakoukoliv aktivitu. Tyčinky jsou vyrobeny z přírodních surovin bez použití tepelné úpravy.


V jaké kategorii závodí Lenka Ferenčuková?

Najdi a vyhraj! (10/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
V jaké kategorii závodí Lenka Ferenčuková?
bikiny fitness
bodyfitness
physique žen
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 09. 03. 2017 v 08:00 a končí 16. 03. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (09/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jaké označení nese sladidlo aspartam. Správná odpověď zní: E951.

Vylosováni byli a Low Carb Workout Mash od společnosti PROM-IN získali:

  • Marcela Sikorová - marcela.sikorova@...cz
  • Tereza Hrdá - terezka.hrda@...cz
  • David Kvirenc - kvirencdavid@...cz

Gratulujeme!

Náš čtenář Radek se s námi podělil o fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 16. března. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 45 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra