Reklama:

Uznávaný trenér Michal Bohumel otevřel tréninkové centrum v Praze!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Žít v Praze má své výhody i nevýhody, ale k těm výhodám v sobotu 3. března 2017 jedna přibyla. V pražské Libni otevřel své tréninkové centrum Michal Bohumel, uznávaný kouč, vyhledávaný pro své odborné znalosti, bohaté zkušenosti a komplexní vedení v oblasti "Sport of Fitness". Jeho profesionální přístup ve formátu, který je v českých poměrech nadstandardní, nese výsledky, o kterých více než slova vypovídají úspěchy sportovců, kteří se pod jeho vedením připravují.

Michal Bohumel pochází původně z fotbalového prostředí, ovšem když v roce 2009 objevil "Sport of Fitness", zapáleně se pustil do jeho zkoumání a studování. Mentory se mu stali James Fitzgerlad, zakladatel a hlavní trenér Opex, a jeho bratr Michael Fitzgerald. Nabyté znalosti začal Michal postupně testovat a uplatňovat v praxi, při tom sbíral další zkušenosti. Hostoval v tělocvičnách v Česku i na Slovensku, několik měsíců pobyl u svého bývalého trenéra v Optimum Performance Training v Calgary. Inspiraci pro své další kroky ve fitness čerpal i v Opex gymu v Arizoně. Výsledkem celého tohoto vývoje je otevření centra Michal Bohumel Training, ve kterém chce jeho zakladatel pomáhat lidem ke spokojenějšímu a šťastnějšímu životu, naplněnému pohybem. "Jsme sebejistí v tom, co chceme poskytovat, a věřím, že jsme v tom jedineční,“ míní Michal Bohumel.

Sportovní centrum Michal Bohumel Training sídlí v ulici Na Košince 681 (mapa zde) a kromě šéftrenéra Michala zde bude působit také fyzioterapeut a trenér Jakub Kmeťko. Oba členové týmu se budou věnovat jak závodníkům, kteří potřebují zvýšit výkonnost pro svůj sport, tak lidem, kteří si chtějí zlepšit kondici pro snazší zvládání každodenního života. Pomoc tu naleznou i ti, kteří jsou po úraze nebo se potýkají s dlouhodobými problémy pohybového aparátu a potřebují minimalizovat bolesti, případně opravit chybné pohybové vzorce. "U nás neuslyšíte, že když Vás pohyb bolí, ať se nehýbete," slibuje fyzioterapeut Jakub Kmeťko. Michal Bohumel dodává: "Víme, že občas samotný trénink nedokáže vyřešit problémy pohybového aparátu, člověk pak potřebuje fyzioterpaii. Na druhou stranu to ale fyzioterapií nekončí. Po určité nápravě a snížení bolestí přichází čas na rozumně sestavený trénink, ve kterém je důležitá posloupnost a postupný progres. Propojení fyzioterapie a tréninku představuje z našeho pohledu nejefektivnější cestu ke zdravému pohybu i kvalitnímu výkonu."

Jsme sebejistí v tom, co chceme poskytovat,
a věřím, že jsme v tom jedineční.
Michal Bohumel

Nejúčinnějším způsobem, jak lidem pomoci k dosažení jejich cílů, je individuální přístup, o tom je Michal Bohumel přesvědčen. "Jen prostřednictvím práce jeden na jednoho dokážu lidi reálně poznat, analyzovat jejich problémy a správně je nasměrovat," míní šéftrenér sportovního centra. Na začátku každé spolupráce s novým klientem proběhne diagnostika, která odhalí možné problémy a dysbalance, od toho se pak budou odvíjet další postupy. Nedílnou součástí úvodního rozhovoru budou i otázky ohledně životosprávy. "Kolik hodin kdo spí, jestli chodí spát ve stejný čas, jestli vstává ve stejný čas, co jí, kolik vody pije, co dělal před 10 lety, to jsou všechno věci které do výkonu reálně zasahují, a tak se jim věnujeme ještě dřív, než vůbec začneme mluvit o tréninku," říká Michal Bohumel.

Specifikem nového tréninkového centra bude i to, že nebude poskytovat jednorázové služby, ale zaměří se na dlouhodobou spolupráci s klientem. Jak již bylo řečeno, hlavním typem vedení budou individuální tréninky, ovšem bude tu i možnost semi-private tréninků pro 2 - 4 osoby, když si spolu bude chtít zacvičit pár nebo skupina sportovců z jednoho týmu. Klienti s individuálním plánem budou mít možnost přijít si zacvičit do zdejší tělocvičny i samostatně - v čase, který jim bude vyhovovat. Půjde o podobný režim, jako je "open gym", ovšem s tím rozdílem, že zde bude na cvičící dohlížet zkušený trenér, který jim v případě potřeby poradí, pomůže, zkoriguje techniku.

"Občas se setkávám s tím, že lidé, kteří trénují bez mého dohledu, sice trénují to, co jim napíšu, ale stává se, že jsou tam buď technické nedostatky, nebo dojde k nějakému nepochopení. A my pak nemusíme z tréninku vytěžit to, co jsme původně zamýšleli. Proto tato služba "on site" tréninků. Chceme našim klientům poskytnout lepší servis, než najdou v jiných tělocvičnách," vysvětluje svůj záměr majitel tréninkového centra a doplňuje i alternativu pro mimopražské. "V nabídce máme také individuální remote trénink, v rámci kterého budou lidé dostávat svůj tréninkový plán na dálku. Odjet si jej tak budou moci kdekoli na světě. Klient dostane každý den svůj tréninkový plán mailem spolu s instruktážním videem a prostřednictvím aplikace Fitbod, kterou budou používat všichni naši trenéři, nám zašle zpět své výsledky s komentáři, videi, fotkami, prostě se vším, co bude třeba. My pak tato data použijeme pro tvorbu dalších tréninkových plánů."

Pokud Vás filozofie nového centra Michala Bohumela zaujala, neváhejte si napsat o bližší informace na facebookové stránky Michal Bohumel Training. Oficiální stránky www.mbtcoaching.com jsou zatím ve výstavbě, ovšem již brzy budou také k dispozici.


Prostory tréninkového centra Michal Bohumel TrainingLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

20.03.14:32Marczus - Aha, takže asi něco jako `ohně v plamenech`. Zvláštní vysv..-1
20.03.10:31Lucie - Jako `sport of fitness` se označuje cvičení typu CrossFit,..
19.03.11:24DiamonD123 - To je šaškárna *24*
19.03.07:12Marczus - ......uznávaný kouč, vyhledávaný pro své odborné znalosti,..-1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFreimen´s FEST: nová generace silově-...
ContiHan (14:56) • Ahoj, je zde psáno, striktně dodržet den volna mezi FB tréninky. Bohužel práce mi to ne...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Afri...
Marczus (11:41) • Nebudu již rozebírat úroveň soutěží Španěla a Američana, to je snad každému jasné. Jen...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Marczus (11:21) • Ano, v podstatě to jsou větší pohárovky, nicméně jsou však dosti nezanedbatelným příjme...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Afri...
Hockey1000 (21:45) • V tom všem špatným, co rozchod IFBB jedna a IFBB dva znamenal, je vznik Elite Pro soutě...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Afri...
Pekami (20:49) • Ty jo... jestli je pro tebe 10k dolarů kapesný. Ano sice je to `třetí liga`, ale funguj...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Zásady ochrany osobních údajů
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra