Reklama:
100 % Whey Protein + EAA aminokyseliny ZDARMA
Špičkové složení a 16 vyladěných příchutí. Navíc dárek za 440 Kč zdarma. Objednávejte zde.

Creatin z Berouna

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace
Tento článek je velmi starý, informace v něm tedy už nemusí být zdaleka aktuální.

Opět trochu píchnu do vosího hnízda, ale když jsem před rokem a víc začal dělat tyto stránky, řekl jsem si, že vždy jen a jen podle pravdy a nikdy jinak... A pokud je pravda, že je nějaký suplement na našem trhu totální šunt, pak to nemohu neustále neopakovat... Následuje email od jednoho čtenáře:

Nazdar Ronnie,

Není to tak dávno, co jsem se doslechl o opěvovaném a zázračném suplementu, který nejenže zaručeně pomáhá zvýšit výkon a objemy, ale navíc je i zcela bez vedlejších účinků, o suplementu, který několik mých kamarádů s úspěchem vyzkoušelo, o suplementu jménem kreatin.

Řekl jsem si: trénuji už skoro rok a přestávám tak nějak růst, chtělo by to tuhle začínající stagnaci umrtvit. Po chvilce váhání a i při pohledu na poloprázdnou peněženku ve mně rostlo rozhodnutí, že po práci zaskočím do místní lékárny, jestli by se tam nenašlo nějaké menší balení na zkoušku.

Možná se divíte, že chodím pro kreatin do lékárny, ale jsem z venkova a lékárna je jediná šance, kde se dá něco takového pořídit, žádná specializovaná prodejna pro sportovce v okolí není. Druhý den jsem se tam stavěl a bylo mi řečeno, že kreatin monohydrát sice nemají, ale můžu si ho nezávazně objednat a přijít za dva dny, až ho dovezou. 250 gramů za 250 kaček Souhlasil jsem.

Až potud je vše v pořádku, za dva dny jsem držel výše zmíněné balení v ruce za sjednanou cenu. Na balení byla vyznačena „nejmenovaná firma z Berouna“. Podle návodu jsem si připravil jednu dávku a pak hurá do posilovny, co to udělá… Jasně, nejsem naivní a nečekal jsem po první dávce zázraky, ale byl jsem velmi překvapen. Velmi nepříjemně překvapen.

Přišel jsem do tělocvičny a začal se rozcvičovat. Najednou mi začalo nějak hlasitě žbluňkat v břiše. Hlasitěji a hlasitěji.

To už jsem věděl, že je zle. Uvědomil jsem si, že v naší vesnické posilovně nejsou toalety a jelikož žbluňkání se změnilo ve velmi nepříjemné tlaky, neváhal jsem a hurá za posilovnu do kukuřičného pole. Skoro jsem si nestihnul sundat tepláky, jak to bylo akutní. To, co ze mě vylítlo, a jakým způsobem, se nedá ani popsat, přiznám jen to, že jsem tím vyplašil hejno divokých kachen klidně plujících po nedaleké řece.

Nutno říci, že jsem nikdy takovými stavy netrpěl a strava toho dne byla zcela v pořádku. Z toho vyplývá, že příčinou toho všeho byl „zaručený suplement zcela bez vedlejších účinků“.

Když jsem se se svým zážitkem druhého dne podělil s kamarády z práce, jeden z nich (po asi hodinové salvě smíchu) se mě zeptal, jaká že to byla značka a za kolik. Když se to ode mne dozvěděl, poklepal mě kamarádsky na rameno a řekl: “Tenhle kreatin klidně spláchni do záchodu, za prvé jsi ho koupil draho, tohle balení normálně stojí okolo 160ti korun a za druhé, nevěř tomu, že to byl 100% kreatin. Měl ses se mnou poradit.“

Asi jsem opravdu měl.

Na jeho radu jsem si pak objednal na dobírku kreatin od Promilu, který je sice trochu dražší, ale pravdou je, že se mi po něm podobná příhoda už nikdy nestala.

Tolik má zkušenost s tímto výrobkem od "nejmenované firmy"...

S pozdravem Vena z Chotěšova.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

25.09.00:44Slipkorn - Ja se vazne zasmal z plnych plic..to je des cose lide dnes..
18.02.18:58janya - :-6
09.09.19:18Mavel - chcem si obhajit firmu Weider preto že taho firmi mi dokaz..
18.08.17:42Dj - Aminokyseliny, kreatin a dalsi latky firmy jako aminostar,..
27.07.21:57kolis - taky bych se rád připojil k této debatě.Já bra první creat..
28.05.09:02Psychlon - Taky jsem si koupil tento Creatin a můžu říct, že vůbec ne..
06.05.10:01Colin - Ja sem bral taky Creatin od Bolidu a byl uplne v pohode, f..
20.04.20:41Arnie - Ahoj Borci! Chtěl bych říct něco na obranu této firma,kdy..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 69 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Olympia 2021
Zodiak411 (16:41) • Já je mám oba rád, ale Walker je mi sympatičtější. Bohužel jsem nepochopil, jak mohl bý...
magazínPravidla pro kvalifikaci na Olympia W...
LOPO (16:24) • To je pravda 👍.Dufam ,ze niekedy nenastane na Mr.Olympia v open situacia a bude tam 10...
magazínPravidla pro kvalifikaci na Olympia W...
jari (16:07) • Je to víceméně logické vyśtění, protože celá akce má jiné dimenze, než tomu bylo dříve....
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Olympia 2021
Mikuc (16:00) • Já osobně na Labradovi moc extra nevidím. Možná má na pódiu nějaký wow efekt, že ho div...
magazínPravidla pro kvalifikaci na Olympia W...
LOPO (15:39) • Je to blbosť len víťaz . Ja by som to dal ako voľakedy z Arnolda prvých 5 a z ostatných...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie