Reklama:

Pochutnejte si na jedinečných příchutích BCAA 2:1:1 Instant

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Aminokyseliny BCAA jsou nepostradatelným doplňkem při tréninku. Podáním před výkonem Vám zvyšují energii, sílu a regeneraci. BCAA během výkonu pak šetří svalový glykogen a snižují vytváření kyseliny mléčné. To vše je pro každého sportovce velmi důležité, protože se zásadně urychluje regenerace svalů a zotavení po sportovní zátěži. BCAA také chrání svalovou hmotu před katabolismem a působí proti poškození svalů.

Nejideálnější a nevyváženější poměr těchto aminokyselin je 2:1:1. MaxxWin Nutrition tyto aminokyseliny nabízí již mnoho let, a to jak v tabletové, tak v kapslové formě. Ve 21. století si však lidé stále více potrpí nejen na kvalitní a fungující produkt, ale kladou také vysoké požadavky na chuť.

Představte si, že přijdete domů utahaní z práce a chystáte se jít na trénink do posilovny, na kolo, běhat, zkrátka vyvíjet jakoukoli fyzickou aktivitu. Nejradši byste ale zůstali doma, dali si nějakou "dobrůtku" a sportovní aktivity odložili na později. Když se tak stane a Vy dáte přednost nějakému dobrému jídlu, najednou pak zjistíte, že je večer a nic jste pro sebe neudělali.

Proto MaxxWin vytvořil instantní BCAA 2:1:1, které Vám poskytnou možnost pochutnat si a také Vám dodají energii. Skvěle uspokojí Vaše chuťové buňky a Vy tak budete připraveni na trénink.

Vybrat si můžete mezi malinovou příchutí a příchutí energy, kterou byste jen těžko rozeznali od příchutí nejznámějších energetických nápojů. Takže pokud volíte mezi energetickým nápojem a těmito BCAA, tyto aminokyseliny jsou jasnou volbou.

Jestli jste snili o tom, že si dáte svou oblíbenou pochutinu a zároveň tím uděláte i něco pro své tělo, nyní máte možnost. Vyzkoušejte BCAA 2:1:1 Instant od MaxxWin Nutrition a Váš sport získá úplně nový rozměr!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra