Reklama:

Oksana Grishina: trénink stehen
10 dnů před Fitness International

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Jen těžko byste před letošním, v pořadí už čtyřiadvacátým ročníkem Fitness International hledali výraznější favoritku na vítězství než úřadující šampiónku Fitness Olympia Oksanu Grishinu. Osmatřicetiletá ruská profesionálka si na letošním ročníku klání, které patří k tradičním součástem Arnold Sports Festivalu, může dojít už ke čtvrtému vítězství v řadě, což se před ní ještě žádné jiné fitnessce nepodařilo.

Do finišující přípravy Oksany Grishiny na nadcházející klání, které se odehraje už tento pátek v americkém Columbusu, Vás dnes zavedeme prostřednictvím připojeného videa. To Oksanu zachycuje deset dnů před závody při tréninku stehen a břišáků ve světoznámém Gold's Gymu ve Venice. Snímek začíná záběry, které přibližují dojetí a obrovské překvapení Grishiny ve chvíli, kdy uviděla zarámovaný plakát, který je připravený k tomu, aby jej management Gold's Gymu nechal umístit na zeď vedle fotografií všech nejvýznamnějších osobností bodybuildingu.

V další části videa se od Oksany dozvíte, že takto blízko před soutěží už nesází na těžké váhy, ale spíše na vysoký objem tréninku. Jedna z nejvýraznějších postav v historii fitness žen dále připomíná, co už její fanoušci, kteří ji sledují prostřednictvím sociálních sítí, zřejmě vědí, a to, že si kromě špičkové formy pro blížící se soutěž chystá i novou volnou sestavu. Je přitom natolik precizní, že si dokonce obstarala stejný koberec, jaký bude na pódiu, aby ji v důležité chvíli nic nezaskočilo.

Dodejme, že se s největší pravděpodobností bude jednat o Oksanin poslední start na Fitness International. Vítězka čtrnácti profesionálních soutěží to uvedla ve včerejším rozhovoru se zakladatelem webu RxMuscle.com Davem Palumbem.


Oksana Grishina - trénink stehen a břišáků 10 dnů před Fitness International 2017


Video:
www.muscle-insider.com
www.youtube.com

Kamera:
Dave Bourlet


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra