Reklama:

Lenka Ferenčuková: "V Americe očekávám opravdu velmi tvrdou konkurenci."

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které větší část čtenářů považuje za kvalitní:
+2 hlasy jnerez - Naše budoucí profesionálka. Loni to o chlup nevyšlo, letos..
+2 hlasy Petr Jankovsky - Dobrý den:-) Některé články o Lence Ferenčukové čtu s m..

Hodnocení: +1
Tomáš Nesvadba
Vloženo: 11:45:38, 22.03.2017 | profil autora
Lenko, jsi velmi inspirují! Půjčit si peníze, abys mohla jezdit na své vlastní závody a reprezentovat Českou republiku… Uff!! Tak to opravdu smekám a nedostává se mi dalších slov!!!!!

Nějak ale tomu přesto „nerozumím“… a co svaz kulturistiky, ten Vám to nehradí??? Bavil jsem se s kočkou (závodnicí v bodyfitness) ze Slovenska a tam jim prý hradí všechno! Pokud je to u nás jinak, tak je asi něco špatně a mělo by se to změnit!

Jinak velká poklona Tobě a ostatním českým závodníkům, kteří stále nemají finanční podporu a velké sponzory, které by si právem zasluhovali:-)

Tomáš

PS: tento článek by si opravdu měli přečíst sponzoři „pseudo-sportovních-hvězd“ (fotbal, golf, apod.), které jsou často tak neskutečně přeplacené, namachrované a přitom „jen vysedávají na lavičce“!! Je to smutné, hodně smutné. Třeba Lenka a jí podobné a podobní dokážou změnit pohled i na silové sporty a přilákají další sponzory a fanoušky.

Hodnocení: +2
Petr Jankovsky
Vloženo: 17:12:07, 21.03.2017 | profil autora
Dobrý den:-)

Některé články o Lence Ferenčukové čtu s mírným zpožděním, ale nestačím se divit tomu, jak fajn, profesionální a úžasné je to děvče! Spousta jiných závodnic, kdyby vypadala tak jako ona, tak je až nesnesitelně `namachrovaná`, ale Lenka dělá VELKOU čest svému jménu a skvěle reprezentuje Českou republiku v zahraničí!

Z celého rozhovoru je cítit opravdová a nefalšovaná pokora, kdy skromnost je ctí Králů a Královen! Lenko a Ty jednou Královna budeš.-)

Děkuji i redakci za hezké čtení a všem doporučuji k přečtení.

S úctou

Petr Jankovský

Hodnocení: +2
jnerez
Vloženo: 06:34:54, 02.03.2017 | profil autora
Naše budoucí profesionálka. Loni to o chlup nevyšlo, letos to klapne, to sem si jistej . . Lenka má pro to všechny předpoklady.

Ale mezi profesionálkama bych ji raději viděl v kulturistice, dle mého je to rozená kulturistka.Jméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie