Reklama:
2 balení multivitamínu Extrifit za 399 Kč!
Multivitamín Imun Vita Shock 2x 20 sáčků za akční cenu! Více zde.

Jiří Vilímek a Alexandra Voronina
- vydařená pařba v Las Vegas!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

NPC Gold Coast Muscle Classic 2017: české tornádo v Los Angeles!
Jiří Vilímek a Alexandra Voronina
- rozhovor před soutěžemi v Americe

Dvojice závodníků z České republiky trávila začátek tohoto měsíce v USA. Jiří Vilímek a Alexandra Voronina zde nejprve 4. února absolvovali úspěšné soutěžní vystoupení na NPC Gold Coast Muscle Classic v Los Angeles, o týden později je pak čekala ještě účast na NPC Legends Classic v Las Vegas.

Do města hazardu se naši přesunuli ve čtvrtek. Český tým si byl přitom dobře vědom, že konkurence ve Vegas bude mnohem silnější než v Los Angeles, a proto se v místních vyhlášených fitness centrech připravovali formou dvoufázových tréninků. 10. února v dopoledních hodinách čekala Jiřího Vilímka a Alexandru Voroninu registrace a seminář o pózování v Orleans Hotelu, ve kterém se každoročně koná i část programu Olympia Weekendu. Při vstupu do hotelu však nebylo zcela jisté, zda se jedná o hotel, nebo kasino.

Naši soutěžící registraci a seminář brali i jako způsob seznámení se s konkurencí. A přesně jak se domnívali již před začátkem, připravenost závodníků byla ještě větší než v Los Angeles. Navíc se v rámci semináře dozvěděli základní rozdíly mezi americkým a evropským stylem pózování. Na základě předchozích zkušeností z L.A. se rozhodli v rámci posledních dní diety pozměnit dosud odzkoušené tipy a vyzkoušet jiný druh zakončení přípravy. Pro někoho to může být hazardování, ale o tom Vegas je. Kdo neriskuje, nic nezíská. A našim se to vyplatilo!

Jiří Vilímek ve physique mužů získal dvě prvenství v kategorii a k tomu jedno absolutní vítězství. Alexandra Voronina vybojovala první místo ve své výškové kategorii v bikiny fitness žen. Tohoto úspěchu si povšimli i zástupci místních kulturistických a fitness týmů, kteří se obrátili na Jirku a Alexandru s nabídkou možnosti spolupráce, která by mohla mít pozitivní vliv na propojení těchto dvou fitness světů.

Po závodech je česká dvojice VV (Vilímek, Voronina) zahlcena gratulacemi nejen od českých, ale i zahraničních fanoušků. Prostřednictvím Ronnie.cz děkují všem, kteří při nich stáli od začátku jejich cesty a již ve středu 15. února v 6:25 a 7:25 se můžete těšit na jejich živý vstup na Nově ve Snídani s Novou!


Jiří Vilímek a Alexandra Voronina na NPC Legends Classic 2017Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 115 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínPatrick Moore: exhibice na NPC Fox Ci...
Zodiak411 (21:39) • Ten široký zádový zepředu je parádní. Jsem zvědavý, kolik toho na něm zůstane po dietě....
magazínSedm profesionálů v přípravě na květn...
Neutralni typ (18:51) • Mostafa ma totane predimenzovane nohy
magazínTréninkový videolog: Jan Turek (04/20...
ironfighter (23:34) • 2x covid, pekne, hlavne ze s normalnim prubehem. Honzovi drzim palce a at se dari nejen...
magazínMonika Špačková - trénink nohou 6 týd...
eSko (12:52) • Nízký počet spálených kalorií při silovém tréninku je zcela správně. Odborné studie s k...
magazín"Big Ramy" vystoupil na slavnostním o...
md (13:42) • No cvičení mu jde evidentně lépe jak zpěv, ale i tak 💪😁👍Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra