Reklama:

Pochoutka, která podpoří
Vaše spalování tuku

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Výživa

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Hledáte jídlo, které:

  • je zdravé, chutné a rychle hotové?
  • zažene chutě na sladké bez výčitek?
  • poskytne živiny kdykoliv během dne?
  • je nutričně vyvážené?
  • pomůže se spalováním tuku?
  • si můžete dát krátce před tréninkem, aniž by Vám bylo zle?

Nebo prostě hledáte jídlo, které ozvláštní všednost Vašeho zdravého jídelníčku?

Pokud jste párkrát souhlasně přikývli, pak tu máme řešení přesně pro Vás! Je jím naše Workout Mash, tedy předtréninková kaše z řady Fitness Food.

Co je jejím základem?

Jako základ jsou použity kvalitní bílkoviny, navíc ne ledajaké! Největší podíl (50 %) tvoří značkové peptidy Optipep®. Tento základ je doplněn o nativní syrovátkový protein a 25 % tvoří nativní izolát mléčného proteinu. Vytvořená směs napodobuje poměr proteinů lidského mateřského mléka, kde je poměr rychlých a pomalých frakcí 4:1, což poskytuje tělu významné benefity.

Jak je na tom s obsahem sacharidů a cukru?

Najdeme v ní pouze 1,7 % jednoduchých sacharidů, což z ní dělá ideální jídlo jak před, tak i po náročném tréninku. Sacharidy, které zde najdeme, jsou tvořeny převážně superpotravinami, jako je oves a ječmen. Obě zmíněné obiloviny jsou bohaté na velmi hodnotné polysacharidy, rostlinné bílkoviny a mastné kyseliny. Navíc byla pro výrobu použita speciální odrůda ječmene, která exceluje především vysokým obsahem specifické vlákniny, takzvaných rozpustných beta-glukanů.

V čem je jiná než ostatní?

Všechny složky jsou zpracovány nejšetrnější možnou metodou, tedy bez chemických činitelů. Pro oddělení bílkovin používáme pouze filtrace přes keramické filtry. Obilniny v produktu jsou zpracovány metodou, která využívá horké páry, čímž se zlepší stravitelnost bez potřeby vaření, zároveň se zachová i maximální biologická hodnota.

Co v kaši nenajdete?

Naše směs neobsahuje sušené mléko ani sladkou syrovátku. Marně budete hledat i sójovou bílkovinu, mléčné proteiny s vysokým obsahem laktózy a jiné pro nás nekvalitní zdroje bílkovin. Nedopátráte se zde ani pšenice. A co víc? K výrobě kaše nebyla použita zastaralá umělá sladidla jako aspartam acesulfam, sacharin nebo cyklamáty.

Je kaše složitá na přípravu?

Vůbec ne! Její příprava zabere doslova pár minut. Celé kouzlo spočívá v tom, že zvolené množství směsi zalijete horkou vodou, promícháte, necháte chviličku odstát a ozdobíte si ji dle chuti - oříšky, čokoládou, ovocem. Nebo si ji prostě vychutnáte jen tak!

Je vhodná do dietního režimu?

Oproti jiným instantním kaším je připravovaná z prověřených a kvalitních surovin, a tak se její konzumace při shazování přebytečných kil opravdu nemusíte bát. Díky preciznímu složení se dokonce s přehledem pasuje do role Vašeho pomocníka v boji s tukem. Kaše je díky přísnému dohledu na výrobu, kvalitě použitých surovin a tajné ingredienci (fanatická potřeba našeho produktového manažera, aby produkt byl vhodný i pro nejnáročnější zákazníky) chuťově naprosto úžasná, a proto Vám pomůže i jako zabiják chutí na sladké.

Zaujaly Vás výhody této zdravé pochoutky a chtěli byste naši Workout Mash kaši vyzkoušet? Vyrábíme ji ve třech příchutích - podzimní hruška, pro čokoholiky máme kombinaci čoko-kokos a pro milovníky exotiky je tu příchuť čokoláda s mátou. Kterou vyzkoušíte Vy?


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínDerik Oslan 9,5 týdne před Wings of S...
Zodiak411 (14:10) • Základní postoj a široký zádový zepředu má parádní.
magazínPravda o steroidech: Upřímná výpověď...
jari (15:07) • Je to jak říkáš. Steroidy jsou jakýsi prekurzor našich genetických predispozic. Pokud j...
magazínPravda o steroidech: Upřímná výpověď...
CIZO (13:23) • Pavle, ta souvislost mezi rakovinou a sežráním všeho, co trh nabízí, včetně růsťáku a i...
magazínPravda o steroidech: Upřímná výpověď...
PeVan72 (12:49) • Ano, to máte pravdu rakovina si nevybírá. Mít, ale ve svém těle 10 dopingových látek př...
magazínPravda o steroidech: Upřímná výpověď...
fobo (12:25) • ano, je to přesně tak, nemá smysl to spojovat. Mimochodem jsme se Pavle potkali na jeho...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra