Reklama:

Ondřej Kmošťák: příprava na Olympia Men´s Physique Showdown!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

San Marino Pro 2016: jaké výsledky přinesla poslední profesionální soutěž roku?

Loňský rok se nesl ve znamení vynikajících úspěchů českých závodníků ve physique mužů. Zatímco na podzim si na IFBB Diamond Cup Greece 2016 vybojoval profesionální kartu Filip Šteflovič, už o pět měsíců dříve se to podařilo Ondřejovi Kmošťákovi, který se tak ve svých 22 letech stal nejmladším českým profesionálem. Ondřej navíc po zisku profi karty nemeškal a stihl si zazávodit na dvou profesionálních soutěžích. A právě vítězstvím na druhém z těchto závodů - na San Marino Pro 2016 - se kvalifikoval na Olympia Men's Physique Showdown, které se každoročně koná v rámci Olympia Weekendu v Las Vegas. Stručně a jasně - Ondřej Kmošťák bude v září závodit na Olympii!

Ondra v těchto dnech zveřejnil první z řady svých motivačních videí, které Vám teď přinášíme. A zároveň si můžete přečíst, jaké jsou vlastně Ondrovy plány pro letošní Olympii!


[Text: Ondřej Kmošťák] Ahoj všem čtenářům Ronnie.cz! Od poslední soutěže uplynuly již dva měsíce, které jsem věnoval především regeneraci, odpočinku a také tvorbě vhodných podmínek pro sezónu 2017. Uzavřeli jsme exkluzivní spolupráci se společností Nebbia a podpory se mi dostane také od společností ARCimpex, Ferrit a mého domovského fitka Fit Park, za což chci touhle cestou poděkovat. Pro rok 2017 je samozřejmě mým soutěžním cílem Olympie, která se bude konat v polovině září v Las Vegas. Které partie chci zlepšit? Jsou to záda, prsa a nohy. Prsa byla vždy mou slabinou. Co se zad týče, ta vynikala na amatérské úrovni, avšak na profesionální scéně byly vidět rezervy, především v šířce.

U nohou se mě spousta lidí ptá: "Proč? Přece nejsou vidět." Jedním z důvodů je, že chci vypadat esteticky (velký vršek a malé nohy přece jen vypadají komicky), ale především jsem velký fanda nové kategorie classic physique. Je možné, že jednoho dne odložím šortky a přestoupím do této úžasné kategorie. Pro tento den chci mít nohy připravené. Závěrem bych rád představil své první motivační video, na kterém jsem začal pracovat již v přípravě na Moscow Pro. Video se natáčelo v ostravském Fit Parku a je proloženo záběry z výběhu na Lysou horu. Ta symbolizuje pomyslný vrchol, kterého jsem dosáhl kvalifikací na Olympii 2017. Věřím, že se Vám video bude líbit a že Vám touto cestou vrátím kus motivace, kterou mi v době přípravy dodáváte nazpátek.


Ondřej Kmošťák - motivační videoLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

11.02.22:29maxpoint97 - Ta jeho výslovnost mi způsobuje fyzickou bolest.
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra