Reklama:

Reebok CrossFit výzva obrátila na sport sedm sportovních nováčků

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Začátkem prosince 2016 vyhlásil Reebok na sociálních sítích zajímavou crossfitovou výzvu. Kdo natočí krátké tréninkové video a bude ho sdílet na Facebooku nebo na Instagramu, dostane šanci mít po sedm týdnů zkušeného osobního trenéra, který bude mít za úkol svého svěřence co nejlépe připravit na závod, ve kterém se spolu utkají všichni vybraní účastníci výzvy. Každý z budoucích závodníků navíc obdrží kompletní vybavení od společnosti Reebok.

Do výzvy byla vybrána sedmička absolutních začátečníků, kteří vstupovali do tréninku s různými handicapy - s operacemi, nadváhou nebo špatnou životosprávou... Spojovala je touha změnit svůj životní styl a dokázat, že CrossFit není jen záležitostí elitních atletů, ale skvělým kondičním programem pro každého.

V následujících sedmi týdnech čekal všechny zúčastněné intenzivní trénink, při kterém pracovali na fyzičce i na zvládnutí techniky základních crossfitových prvků. Na lámání chleba došlo 1. února 2017 v jedné z předních pražských crossfitových gymů - CrossFit Committed. V rámci soutěžního večera byla představena nová generace nejpopulárnějších crossfitových bot Reebok Nano 7, které zde prošly extrémním crash testem, prokazujícím jejich odolnost. Boty si mohli na místě vyzkoušet všichni návštěvníci. Účastníci výzvy si je otestovali v ostrém závodě.

Na soutěžící čekaly dva workouty, které obsahovaly deadlifty, wall bally, sit-upy, box jumpy, veslo, swingy s kettlebellem a další pro CrossFit typické prvky. Jejich kombinace dala všem zabrat, ale bojovalo se ze všech sil. Když pak musel přijít ještě přídavný rozstřel z důvodu shodných výsledků, už se opravdu bralo z posledního.

Vítězkou Reebok výzvy se stala Anna Höllová z Brna, připravovaná Zuzanou Špačkovou. Anna za sebou nechala i mužské účastníky a svůj triumf i celou přípravu na výzvu si užila.

"Posledních pár týdnů bylo velmi zajímavých, i když některá rána po trénincích byla náročná. Zuzka měla tréninky perfektně připravené. Soustředily jsme se nejdříve na techniku, teprve poté na výkon." Závodu ovšem předcházela i přirozená nejistota z neznámého. "Pořád jsem nevěděla, co očekávat od finálového večera, stále jsem totiž podceňovala svoji fyzičku. Byla jsem ale překvapená z příjemné atmosféry i fandění. Diváci nás pořádně vyhecovali. Celá výzva byla famózní," svěřila se po závodě Anna.

Konečné pořadí:

1. Anna Höllová + Zuzana Špačková
2. Ludmila Chupková + Michelle Vokounová
3. Josef Ciglanský + Adam Buček
4. Jakub Pardubský + Adéla Kolmanová
5. Klára Krejčíková + Zdeněk Weig
6. Tomáš Feňo + Markéta Zvolská
7. Lucie Ševčíková + Lucie Minářová


Finálový večer Reebok CrossFit výzvyLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra