Reklama:

Ponese se amatérské Arnold Classic Australia v duchu souboje Williamson vs. Moloney?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

V Austrálii se narodila, anebo zda alespoň žila poměrně početná skupina skvělých kulturistů a zdá se, že Lee Priest, John Terilli či Sonny Schmidt mají důstojné nástupce. V profesionální divizi IFBB již několik sezón září Joshua Lenartowicz, mezi amatéry se o svou vstupenku do profesionálního tábora pak už na březnovém Arnold Classic Australia plánují poprat rychle se zlepšující Nathan Williamson a Ross Moloney. Oba borci přitom k australskému amatérskému Arnold Classic už v minulosti nastoupili a vloni zde shodně slavili vítězství. Nathanovi se to podařilo v kategorii do 100 kg, Ross stejného úspěchu dosáhl v kategorii nad 100 kg.

Že si jak pětadvacetiletý Williamson, tak i o rok mladší Moloney pro svůj další start na soutěži chystají takovou formu, která je opravňuje znovu pomýšlet na nejvyšší příčky, napovídají připojené aktuální fotografie. 183 cm vysoký Ross je na nich zachycen při pózování s hmotností 119 kg, o 8 cm nižšímu Nathanovi displej váhy v těchto dnech pak ukazuje 110 kg. Jaká kritéria musí oba borci pro získání profesionální karty splnit, se dočtete v tomto článku.


Nathan Williamson a Ross Moloney 7 týdnů před Arnold Classic Australia 2017


Foto:
www.instagram.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra