Reklama:

"Cvičící víkend s Míšou" je opět tady!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Trénink

"Cvičící víkend s Míšou" probíhá v těchto dnech na Třeboňsku
Jak se vydařil "Cvičící víkend s Míšou?"

Již v září jste se u nás mohli dočíst o "Cvičícím víkendu s Míšou", který byl velmi povedený. Na základě pozitivních ohlasů se fitness trenérka Michaela Vacková rozhodla takový víkend zopakovat a podle přání svých klientů pro tento víkend tentokrát vybrala Krkonoše.

První únorový víkend se ve Vysokém nad Jizerou budete moci setkat s lidmi, které spojuje zejména velmi kladný vztah ke sportu. Všichni budou ubytovaní v Penzionu Aktiv, který je vybavený vnitřní tělocvičnou, posilovnou a v neposlední řadě vybavením pro tepelnou a vodní regeneraci těla (sauna a vířivka).

Samotné organizace se uchopila sama Míša. Ve chvíli, kdy se před svými klienty zmínila, že se chystá další termín cvičícího pobytu, byla téměř ihned kapacita pro daný pobyt naplněna. Na cvičící víkend si Míša bere s sebou kamaráda a trenéra Jana Průchu, který povede po celý víkend atletické tréninky. Jan má velmi bohaté atletické zkušenosti, které nasbíral za 15 let své atletické kariéry, a proto se jistě všichni na jeho tréninky mohou těšit. Honza působí jako trenér ve Fitness For Joy a jeho běžecké tréninky jsou mezi klienty velmi oblíbené.

Míša se zase postará o tréninky, jako je tabata nebo kruhový trénink, ať už s cvičebními pomůckami, či sestavený ze cviků s vlastní vahou těla. Míša působí jako trenérka v Euforii Fitness, kde je známá svými tréninky, na kterých se člověk opravdu nenudí. Dvojice trenérů si připravila i trénink, který zahrnuje cviky ve dvojicích, samozřejmě ale neopomenou ani kompenzační cvičení.

Na tento cvičící víkend se chystá celkem pětadvacet sportovních nadšenců (šestnáct žen a devět mužů). Dle Míši se s Honzou na tento cvičící víkend velmi těší, protože dle jejích slov: "Vaše zážitky dělají lidé a já vím, že na tento víkend nejedou klienti, ale moji přátelé, kteří sice docházejí na mé tréninky, ale velmi ráda s nimi trávím čas i mimo tréninky. Dát dohromady partu tak úžasných lidí je opravdu štěstí. Nejenže to jsou lidi, kteří milují sport, ale jsou velmi přátelští a je s nimi o zábavu postaráno. Už nyní vím, že si víkend velmi užijeme, a ačkoliv máme pro ně s Honzou připravený velmi nabitý sportovní program, tak se mohou kromě jiného těšit i na seminář, na kterém je budeme učit správnému provedení základních cviků. Chceme, aby si odvezli nejen úsměv na tváři, ale i mnoho zážitků."

Po celý víkend se o partu sportovců budou starat Míša s Honzou, ale jako jedno z překvapení, které si pro účastníky přichystali, je možnost doplňovat energii pomocí sportovní výživy značky Survival. Účastníci víkendu tak budou mít možnost ochutnat různé produkty, které jim budou po celou dobu k dispozici.

Takový víkend, který prostě chcete zažít - tréninky, hory, Survival. Pokud byste chtěli sledovat, jak cvičící víkend s Míšou a Honzou probíhá, sledujte stránky na sociální síti Facebook. A příště se třeba přidáte i Vy.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra