Reklama:

EVLS Prague Showdown 2017 větší a velkolepější než dosavadní ročníky!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

EVLS Prague Pro 2016
- výsledky a fotografie
EVLS Prague Amateur 2016
- výsledky a fotografie

EVLS Prague Showdown 2017 již zná svůj termín a místo konání. Uskuteční se 29. - 30. září v nových prostorách PVA Expo Praha v Letňanech a bude větší a velkolepější než všechny dosavadní ročníky!

Největší hvězdy světové kulturistiky se na konci září opět sjedou do Prahy. Nikoliv však do holešovické Tipsport Areny, kde proběhlo všech pět předchozích ročníků, ale do areálu PVA Expo Praha v Letňanech.

Soutěž a zároveň probíhající Fitness EXPO rostly každým rokem a pro sezónu 2017 bylo jasné, že Tipsport Arena již nebude poskytovat dostatečný prostor pro stále vetší počet soutěžících, partnerů a vystavovatelů. Jedna z největších světových kulturistických přehlídek světa tak našla svůj nový domov v Letňanech.

Fanoušci se i letos mohou těšit na světovou profesionální špičku v kulturistice mužů open a bikiny fitness žen. Organizátoři zároveň jednají o rozšíření obou profi kategorií. Stejně jako v předchozích ročnících nebudou chybět ani amatérské soutěže. Bojovat se bude i o profesionální karty.

Další podrobnosti k EVLS Prague Showdown bude stejně jako v uplynulých letech přinášet oficiální web události.


Zdroj:
www.evlspraguepro.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 0 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra