Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

Najdi a vyhraj! (02/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Zrovna včera tu vyšel kalendář různých překážkových závodů na rok 2017, a tak mě napadlo… Máte rádi běh? Protože já moc ne. Přitom podle počtu různých závodů u nás, a to nejen překážkových, to vypadá, že běhá skoro celá republika. U mých přátel je to stejné. Když si otevřu Facebook, tak jsou to samé záznamy běžeckých tras z různých mobilních aplikací a sporttesterů. Stejně tak venku často vídám spoustu více či méně reflexně oblečených rychle se pohybujících postav. A to je -15 °C.

Musím říct, že těm nadšeným běžcům trochu závidím. Předpokládám tedy, že je to baví. Mockrát jsem slyšel, jak se u toho uvolní. Že si vyčistí hlavu, cítí se svobodní a kdesi cosi. To já při běhu bohužel nezažívám. Zase to ale znám z fitka, takže si nakonec nic dlužni nezůstaneme. Běhu zdar!

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří vylosovaných výherců obdrží praktickou sportovní tašku od společnosti Reebok, která je současně batohem. Přehledně a pohodlně do ní naskládáte vše, co potřebujete ke svým sportovním aktivitám.


Který somatotyp je charakteristický štíhlou kostrou, užšími klíčními kostmi
a rychlým metabolismem?

Najdi a vyhraj! (02/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kdo má štíhlou kostru, užší klíční kosti a rychlý metabolismus?
endomorf
mezomorf
ektomorf
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 12. 01. 2017 v 08:00 a končí 19. 01. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (01/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jak označujeme aminokyseliny, které si naše tělo neumí samo vyrobit. Správná odpověď zní: esenciální.

Vylosováni byli a prémiové vysokoproteinové tyčinky Essential Pure Bar od společnosti PROM-IN získali:

  • Simona Lášková - laskova.simona@...com
  • Vilém Procházka - vilik.prochazka2@...cz
  • Viktorie Kmínková - viktorie.kminkova@...cz

Gratulujeme!

Náš čtenář Lukáš se s námi podělil o fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 19. ledna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 58 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra