Reklama:
Prémiový CFM protein Extrifit v akci 2+1!
Vyberte si tři z 12 příchutí! Perfektní stravitelnost, špičkové složení. Více zde.

Sport Festival v Trenčíně již tuto sobotu!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Sport Festival Slovakia 2016
- pozvánka

[Text: Pavol Guga] Už tuto sobotu se mohou fanoušci sportu těšit na výjimečnou událost. V Trenčíně se 17. prosince na výstavišti Expo Center od desáté hodiny ranní uskuteční již šestý ročník festivalu neolympijských sportů - Sport Festival, za kterým stojí od jeho vzniku trojice Michal Čapla, Milan Gabrhel a Pavol Guga.

Nebude tomu jinak ani tento rok. Svátek sportu si pomalu tvoří svou úspěšnou historii. Každoročně stoupá počet návštěvníků a organizátoři vždy připraví zajímavý program. Po slavnostním otevření, které bude jako obvykle v patře pavilonu č. 1,  v 10:00 začne svou sportovní část pohárová soutěž ve fitness dětí. Ve stejném pavilonu bude v přízemí probíhat Vánoční cena v silovém trojboji a tlaku na lavici a v tlaku na lavici tělesně postižených. Na místě bude také stánek billiardu nebo doplňky výživy od Kompavy. Autogram budete moci získat od vicemistra světa v mrtvém tahu Róberta Valacha.

V prostorách kolem restaurace budou vystavené stroje od pana Klapala a jeho firmy Orionfit. V pavilonu č. 7 si na své přijdou fanoušci silových sportů, kde se budou moci podívat na souboj o nejsilnější ženu střední Evropy nebo Česko-slovenský pohár siláků do 90 kilogramů. Vedle bude probíhat turnaj v taekwondu, pro diváky bude připravená horolezecká stěna, střílení z luku ve stánku lukostřelby nebo kola Liberty, na kterých se budete moci svézt.

Pavilony č. 5 a 6 budou patřit vystavovatelům doplňků výživy a ochranných bandáží, ukázkám sportů, jako jsou přetlačování rukou, karate, vodní lyže, šipky nebo lyžování na trávě. Čekat můžete mnoho osobností, které budou přítomny ve stáncích vystavovatelů. Ve stánku firmy Extrifit bude momentálně nejmasivnější kulturista Slovenska Tomáš Tabačiar, spolu s ním Norbert Zajac. Stánek All Nutrition bude prezentovat vítěz Arnold Classic Jozef Furin, na stánku Muscleking bude krásná Lucia Kristová a ve stánku Biotech USA Dominika Multáňová. Své ochutnávky připraví také Aone Nutrition, MaxSport Nutrition nebo Self Nutrition a Šmakoun.

Vyvrcholením sportovní části bude gala show v zápasech K-1, které připraví domácí Victory Gym pod vedením Tomáše Tadlánka. Zápasy začnou od 15:30 v pavilonu č. 5 a rozhodně se bude na co dívat. Celá událost se organizuje s podporou Ministerstva školství, vědy, výzkumu a sportu Slovenské republiky, pod záštitou předsedy TSK Jaroslava Bašky a za podpory Trenčínského samosprávného kraje. Hlavními organizátory jsou Slovenská asociace silných mužů a Slovenská asociace kulturistiky, fitness a silového trojboje za pomoci konfederace sportovních svazů.

Na tuto událost přijal pozvání i poslanec NR SR Jaroslav Ridoško, starosta města Nemšová František Bagín, starosta Dubnice nad Váhom Jozef Gašparík nebo nový prezident SOV Anton Siekel.

Nabídka šestého ročníku Sport Festivalu tedy bude opravdu bohatá. Přijďte i Vy už 17. prosince na výstaviště Expo Center do Trenčína a zažijte atmosféru multisportovní akce, festivalu neolympijských sportů. Vyvrcholením bude vyhlášení nejúspěšnějších sportovců v neolympijských sportech, zpěv Dary Rolins nebo exhibiční vystoupení fitnessek a kulturistů. Večer hvězd bude moderovat Matěj "Sajfa" Cifra. Večerní program bude probíhat v patře pavilonu č. 1 od 19:00. Na všechny se těšíme!

Sport Festival 2016 - tady nesmíš chybět! Více informací na sportfestival.sk.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSedm profesionálů v přípravě na květn...
Neutralni typ (18:51) • Mostafa ma totane predimenzovane nohy
magazínTréninkový videolog: Jan Turek (04/20...
ironfighter (23:34) • 2x covid, pekne, hlavne ze s normalnim prubehem. Honzovi drzim palce a at se dari nejen...
magazínMonika Špačková - trénink nohou 6 týd...
eSko (12:52) • Nízký počet spálených kalorií při silovém tréninku je zcela správně. Odborné studie s k...
magazín"Big Ramy" vystoupil na slavnostním o...
md (13:42) • No cvičení mu jde evidentně lépe jak zpěv, ale i tak 💪😁👍
magazínŠest profesionálů v přípravě na květn...
MartinG (21:41) • Sú to obyčajné kŕčové žily, niekto na to má predispozíciu, jasné že sypka tomu asi troc...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra