Reklama:

Bolí Vás klouby a chcete
jim doopravdy pomoci?

85.001 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Máte-li potíže s klouby, určitě jste vyzkoušeli již řadu produktů, které trh s kloubní výživou nabízí. Pak také nejspíš víte, že většina z těchto suplementů obsahuje buď samostatný hydrolyzát kolagenu, nebo trojici látek MSM (methylsulfonylmethan), glukosamin sulfát a chondroitin sulfát. Tyto tři látky - které jsou mimo jiné obsaženy ve známé kloubní výživě „pro koně“ Alavis Triple Blend - jsme použili a doplnili dalšími 8 účinnými substancemi, které mají vědecky podložené účinky. A tak vznikl produkt, který - bez jakékoliv nadsázky či reklamního přehánění - nemá na současném evropském trhu obdoby.

Receptura nového produktu Joint Complex Fair Power® byla postavena na základě studií věnujících se problematice netraumatického poškození kloubů a pojivových tkání. Suplement tedy ocení nejen zdraví sportovci v rámci prevence, ale také jedinci s již přítomnými zdravotními obtížemi. Joint Complex Fair Power® představuje ideální suplement pro maximální podporu výživy kloubního aparátu v té nejvyšší kvalitě značky Survival. Porovnejte s ním složení svého kloubního preparátu a sami se přesvědčte o jeho kvalitách!

Látky obsažené v produktu Joint Complex Fair Power® byly totiž testovány ve studiích zaměřených nejen na degenerativní kloubní potíže (např. artrózu typicky přítomnou u starších lidí či vrcholových sportovců s nadměrnou zátěží), ale také na chronická zánětlivá onemocnění projevující se zhoršením zdravotního stavu kloubů (např. revmatoidní artritidu).

Mezi účinné* látky, které díky produktu Joint Complex Fair Power® mohou pečovat o Vaše klouby, patří již zmíněná známá synergicky působící trojice glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a MSM. Pokud jste si někdy přečetli složení kloubní výživy od různých výrobců, sami víte, že většinou seznam účinných látek v jejich suplementech tímto končí. Jenže my jsme šli o poznání dále. Zmíněná tradiční kombinace je tak doplněna specifickými látkami, které mnozí výrobci z důvodu finanční náročnosti do svých produktů nezařazují, ačkoliv jsou pro optimální funkčnost kloubů neméně důležité. Mezi ně se řadí například kyselina hyaluronová zajišťující mimo jiné dostatečnou hydrataci pojivových tkání(1, 2) nebo často opomíjený (a velmi těžko dostupný) nativní kolagen II. typu. Nativní kolagen II. typu (nepleťte si jej s klasickým „hydrolyzátem kolagenu“) je díky svému netradičnímu původu účinný již při miligramových množstvích a dokáže tak podpořit Váš boj proti již přítomným kloubním obtížím. Joint Complex Fair Power® je dále obohacen o řadu rostlinných extraktů pyšnících se například protizánětlivými a bolest snižujícími účinky(3, 4, 5) a také o důležité vitamíny. Nakonec, podívejte se na přesné složení sami a přečtěte si o každé z použitých látek!

Odkazy na zmíněné studie jsou pod obrázkem, kompletní seznam zde.

Zdroje:
1. Oe, M., Tashiro, T., Yoshida, H., Nishiyama, H., Masuda, Y., Maruyama, K., … Fukui, N. (2016). Oral hyaluronan relieves knee pain: a review. Nutrition Journal, 15.
2. Tashiro, T., Seino, S., Sato, T., Matsuoka, R., Masuda, Y., & Fukui, N. (2012). Oral Administration of Polymer Hyaluronic Acid Alleviates Symptoms of Knee Osteoarthritis: A Double-Blind, Placebo-Controlled Study over a 12-Month Period. The Scientific World Journal, 2012.
3. Cameron, M., & Chrubasik, S. (2014). Oral herbal therapies for treating osteoarthritis. The Cochrane Database of Systematic Reviews, (5).
4. Kimmatkar, N., Thawani, V., Hingorani, L., & Khiyani, R. (2003). Efficacy and tolerability of Boswellia serrata extract in treatment of osteoarthritis of knee--a randomized double blind placebo controlled trial. Phytomedicine: International Journal of Phytotherapy and Phytopharmacology, 10(1), 3-7.
5. Belcaro, G., Cesarone, M. R., Dugall, M., Pellegrini, L., Ledda, A., Grossi, M. G., … Appendino, G. (2010). Product-evaluation registry of Meriva®, a curcumin-phosphatidylcholine complex, for the complementary management of osteoarthritis. Panminerva Medica, 52(2 Suppl 1), 55-62.

*) Některé uvedené pozitivní účinky vyplývají pouze z citovaných zdrojů. Doposud tyto účinky nebyly uznány EFSA (European Food Safety Authority) a nejedná se tak o oficiální zdravotní tvrzení. Produkt Joint Complex Fair Power® v žádném případě nenahrazuje léky určené pro léčbu kloubních onemocnění.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článek.Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 58 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra