Reklama:

Sedmačtyřicetiletý Jan Tomášek
a jeho trénink zad

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Naši redakci potěšil jeden z absolventů trenérské akademie Ronnie.cz, když se na nás obrátil s motivačním videem a vzkazem pro všechny, kteří se cítí být po třicítce staří a domnívají se, že mají vrchol již za sebou.

Filosofie:
Zlepšovat výkonnost průběžně
na každých dalších závodech.
[Text: Jan Tomášek] Jmenuji se Honza Tomášek, je mi v současné chvíli 47 let a mými dosavadními nejlepšími výsledky na soutěžním poli sportovní kulturistiky je vítězství na mistrovství Čech v roce 2009 v kategorii do 90 kg či 4. místo na Olympia Amateur Europe 2015 do 100 kg.

Mým snem je nachystat se ve svých padesáti letech na závody a být, jak se mi to zatím vždy podařilo, lepší než kdy dřív. Samozřejmě je to vize v podstatě nereálná, ale to jsem si myslel i o loňské účasti na Olympia Amateur Europe, přesto se mi podařilo být o dost lepší než na předchozích závodech, a to i v mých 46 letech. Rád bych celou přípravu pojal mnohem profesionálněji než kdy dříve. Vrcholem mého snažení by mělo být EVLS Prague Amateur v roce 2019 s cílem vylepšit ve věku padesáti let loňské čtvrté místo, poté možná mistrovství světa masters nad 50 let, předtím snad na jaře mistrovství Evropy masters nad 50 let jako rozcvička. Chci ukázat, že člověk může naplno trénovat i v poměrně vysokém věku a může být fit i díky sportu a činkám.

Všem čtenářům bych rád vzkázal, že cíl být v 50 letech lepší než kdy dřív je téměř nemožné splnit. Bylo by unikátní to dokázat. Můžete se mi smát, můžete si ťukat na čelo, ale já Vás, přátelé, prosím spíše o podporu. Má příprava bude pravděpodobně monitorována prostřednictvím Ronnie.cz, a tak s podporou tohoto serveru a díky němu i s podporou Vás všech věřím, že se mi to podaří. Za Vaši podporu předem děkuji a budu se těšit na další setkání s Vámi.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

12.12.21:52Peter::: - Zdravim a drzim palce,at se zdari!!!!
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra