Reklama:

Jak Vám funguje nejnovější N1 Pre-Workout?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Dalším produktem, který jsme nechali ohodnotit našimi čtenáři, je nejnovější nakopávač N1 od Nutrendu.

N1 je určen jak pro silový, tak pro vytrvalostní výkon a měl by dodat energii a sílu po celou délku sportovní aktivity. N1 představuje pro všechny sportovce zdroj nové síly, energie a hlavně skvělého pocitu z vykonaného tréninku.

Vzorky nového pre-workoutu jsme zaslali našim čtenářům z diskusního fóra a také několika našim fanouškům z facebookových stránek s prosbou o vyzkoušení a zpětné zhodnocení produktu.

Jak tento produkt obstál a jaké je jejich hodnocení?


Hodnocení čtenářů z facebookových stránek

Jakub Rázek:

Zasílám hodnocení zaslaných vzorků N1. Na začátek musím říct, že málokterý preworkout na mě nějakým způsobem působí... a že jsem jich už několik měl. Obdržel jsem příchutě grep a černý rybíz. S N1 jsem se setkal poprvé na EVLS, kde mě velmi mile překvapily vzorky, a uvažoval jsem o koupi. Naštěstí jsem pár dní nato vyhrál balení na jednom serveru, a tak mohu hodnotit.

Příchuť černý rybíz - při otevření balení se na mě vždy vyhrne prach. Skoro to vypadá, jako kdyby to bylo radioaktivní a chtělo to z piksly ven. Po šejkrování se vyskytne hodně pěny, která ale téměř ihned zmizí. Chuť je taková všelijaká, ale o tu vůbec nejde. Nějaké mravenčení nebo něco nečekejte, ovšem energii v tréninku ano. Hodnotím 6/10.

Příchuť grep - grep jako ovoce nesnáším, nevyhledávám jej. V případě N1 bych ale volil právě tuhle příchuť. Ačkoliv by hodnoty všeho měly být stejné, přijde mi grep takový agresivnější, účinnější. Má větší grády. Pěnivost mi přijde menší, chuť příjemnější a efekt větší. V případě pěnivosti to může být ale tím, že černého rybízu dávám větší množství, než je obsah jednoho pytlíku, který jsem měl v případě grepu. Hodnotím 7/10.


Tomáš Šmídek:

Velmi slušný nakopávač za dobrou cenu. Chuťově naprostá paráda (červený pomeranč). Ihned po napití ucítíte na rtech, jak Vás jemně začne pálit černý pepř (biperine), a do pár minut Vás začne zase svědit beta-alanin. Už jenom to mě nabudí na trénink. Napumpování svalů slušné a celkový nabuzující efekt také velmi slušný. Prostě výrobek prvotřídní kvality.


Pavel Hanuš:

Měl jsem možnost vyzkoušet příchuť černý rybíz, i když jsem si původně myslel, že to je příchuť borůvka. Chuť byla hodně výrazná. Pokud máte rádi černý rybíz, pak je to super volba. Během 20 až 30 minut mi naběhlo lehké, příjemné, nabuzující klepání po těle a teplo. V hlavě pocit, že zvednu i skálu. Na tréninku jsem měl pocit, že mi funguje průběžně po celou dobu tréninku a uvolňuje se postupně. Nebyl to takový ten silný nástup a pak totální únava. Takže za mě účinnost dobrá. Je to takový příjemný nakopávač, který Vás úplně nerozhodí, ale přitom trénink a výkony příjemně nakopne a povzbudí. Ideální po práci, protože se po tréninku pak v noci i klidně vyspíte.


Beáta Petrovská:

Děkuji za poslané vzorky N1. Poslali jste mi 2x černý rybíz a 1x grep. Obě příchutě byly skvělé, ale co je nejdůležitější - N1 funguje úžasně. Po jedenáctihodinovém pracovním dni úplně v pohodě "fičím" v posilce. Musím říct, že Nutrend fakt překvapil. Ještě jednou díky za vyzkoušení.


Hodnocení čtenářů diskusního fóra

Hevylicious:

Dostaly se mi do rukou všechny tři příchutě. Aby bylo hodnocení objektivnější, tak jsem jeden vzorek použil já (nováček), druhý přítelkyně (taktéž) a třetí můj kamarád (ostřílený kulturista).

Já jsem měl k recenzi příchuť červený pomeranč. Srovnávám pouze s preworkoutem MyPre od Myprotein. Nutriční hodnoty míří u obou přípravků trochu jiným směrem. MyPre je spíše pouze stimulant a snaží se tělo udržovat životaschopné, kdežto N1 je opravdu nakopávač. Člověk se po něm cítí opravdu mnohem silnější. Cítil jsem napumpování, které u MyPre nebylo. Jednoznačně jsem poznal nástup (rozpuštěno ve vodě, požito 30 minut před výkonem), bylo mi teplo (u MyPre více) a tep jsem měl o přibližně 3 - 5 tepů nižší než u MyPre. Výkonnost byla dobrá, ale žádný zázrak se nekonal, spíš to bylo o té motivaci a placebu. :-)

Chuť hodnotím jednoznačně 10/10. Můj první dojem bylo: "Jéé, to chutná jako Fanta, ale pomerančovější!" Rozpustnost byla příkladná. U MyPre je třeba relativně výbušněji zamíchat dávku, kdežto tady se nasypalo, dvakrát kmitlo a bylo hotovo. Takže 10/10. Rty byly cítit od výtažku z pepře, ale nic nepříjemného. Konečné hodnocení od začátečníka tedy 7/10. Jakožto pro studenta pro mě malinko hapruje cena, ta se mi za dávku zdá lehce přestřelená.

Kamarád:

Měl jsem grapefruit. Co jsem to namíchal a začal to pít, chuť byla nic moc, chutnalo to strašně uměle, skoro jako šumivá tableta. I přes relativně vysoké hodnoty energetických látek na obale, které jsem doufal, že budou šlapat, mě to celkem zklamalo. Čekal jsem asi 20 minut na nástup, ten se bohužel moc nedostavil, přišel jsem si stejně. Možná trochu víc vzhůru než obvykle. Přijde mi to jako následník Explosinu od Nutrendu, který mě v minulosti taky zklamal. Co se týče cena/dávka, 100% napalm. Ze všech nakopávačů bych tomu dal asi tak slabé 3/10. Musí se ale samozřejmě brát v potaz to, že už mám něco zažité, co se týče nakopávačů. Jelikož je moje tělo zvyklé na celkem vysoké dávky, tak možná není divu, že to na mě moc nepůsobí, jelikož je to pro mě moc slabé.

Přítelkyně:

Měla jsem černý rybíz. Chuť příjemná (1/2 dávky), žádná chemická pachuť. Chutnalo to jako rybízový džus. Cítila jsem svrbění kůže při kardiu. Příjemně to ovlivnilo moji náladu a chuť cvičit. Běžný trénink jsem odjela s rezervou a v pohodě. Chuť hodnotím 8/10, rozpustnost 10/10 a efekt 7/10. Celkově tedy 7/10. Žádné vedlejší účinky (motání hlavy, malátnost). Ovšem žádné extrémní nabuzení se také nekonalo. Jde spíše o zpříjemnění tréninku, ale nic, co by mi pomohlo překonat své limity.


Decarabas:

Vzorky dnes došly, tak som nemeškal a vyskúšal pred drepmi. Príchuť bola grapefruit. Chuť skvelá, fakt mi to chutilo, ale nakopávač mal divný korenený "ocásek". Chutilo to ako mixnuté s chilli. Neviem, či to tak malo byť, nevadilo mi to, ale bolo to trochu zvláštne - piť grep a na konci cítiť chilli. Rozpustnosť bez problémov, v deci vody len rozmiešať slamkou a úplne v pohode. Účinok - je fakt, že som pomerne odolný na rôzne predtréningovky, nečakal som nič moc. Zabralo, ale nijak viac než iné preworkouty, čo som už mal. Taká klasika - svrbenie uší a chvíľku zvýšená chuť na tréning. Kamoš, čo mal druhú vzorku odo mňa, sa oškraboval, všetko ho svrbelo a aj ho to riadne nakoplo. Asi je menej odolný.

Celkovo by som hodnotil tak 8/10. Chutilo to lepšie ako predošlé, čo som mal, rozpustnosť to tiež malo lepšiu, nakopávalo to plus mínus rovnako ako iné preworkouty. Som hodne odolný na preworkouty, preto si ich obyčajne ani nekupujem. Pre ľudí, ktorým ešte kofeín zaberá, by som to kľudne odporučil ako dobrý nakopávač.


TONIIIK:

Nakopávače normálně nepoužívám, vystačím si s kafem a BCAA. Naposledy jsem zkoušel před půl rokem Agrezz, po kterém mi bylo spíš nepříjemně.

Takže N1. Chuť snesitelná, ale u těchhle produktů se toho asi moc udělat nedá. Je to to poslední, co u suplementů řeším. Chodím cvičit brzy ráno, takže jsem tam poslal jedno balení ve 4:30. V 5 jsem začínal cvičit a byl jsem celkově nakoplejší. Měl jsem chuť se hýbat, což po ránu většinou celkem postrádám. Jel jsem nohy, břicho a kardio. U nohou byla docela chuť na větší váhy, zkusil jsem si maxko na dřep. Určitě mi stačil menší odpočinek mezi sériemi, nic jiného jsem nezpozoroval. Kardio se mi pak nechtělo končit. Kdybych nemusel do práce, blbnu tak klidně další půlhodinu. Když to shrnu, celkově mě to hodně probudilo a nakoplo, celou dobu jsem cítil lehčí mravenčení, lepší nampumpování jsem nepozoroval.


Db:

Děkuji za možnost vyzkoušení N1 Pre-Workout od Nutrendu. Vzorky mě zastihly v období sportovní apatie. Tak po týdnu bez pořádného tréninku jsem se za podpory N1 zase pustil do cvičení. Pro objektivitu testování jsem N1 nekombinoval s žádným jiným doplňkem stravy před tréninkem. Přestože je na sáčku uvedeno, že kvůli vysoké koncentraci účinných látek jsou po namíchání v nápoji patrny nerozpuštěné částice, tak stačí obsah sáčku vysypat do vody a promíchnout lžící. Jen na dně se objevují malé bílé částečky, které nepůsobí nijak podezřele, a při pití jsem je ani nezaznamenal. V doporučených 300 ml je však pro mě nápoj nechutně přeslazený, při 700 ml to bylo v pohodě. Ale prakticky vůbec nesladím, tak je to možná jen můj problém.

Chuť produktu je velice vydařená. Grep byl chuťově obzvláště na výši, autentická chuť i barva, příjemné aroma, prostě fantazie. Černý rybíz má po rozpuštění sytou fialovou barvu. Chuťově mi přišel ze všech nejpřeslazenější. Očekával jsem naopak lehký nádech kyselosti v pozadí chuti, jak to u rybízu bývá, ale jinak byl taky docela dobrý. Aroma bylo snad až moc výrazné. Červený pomeranč nezklame, je osvěžující a chutný s lákavou vůní.

Co se týká účinnosti N1, tak na mě to funguje. Přestože jsem trénoval v 15 °C, neměl jsem problém se zahřát a udržovat správnou teplotu při cvičení. Měl jsem více energie a chtěl jsem se hýbat. Žádné svědění jsem nezaznamenal. Jen poslední trénink mi bylo nějak blbě už než jsem N1 použil, pak mi začalo bušit srdce, měl jsem pořád sucho v puse a divný tlak, ale předpokládám, že to N1 nezapříčinilo. Přestože byly tréninky s N1 po líném období, odcvičil jsem s váhami, se kterými jsem chtěl, a přišlo mi to nějaké lehčí. Ovšem nakopávače jsem už dlouho nepoužil a nepiji ani kafe, tak jsem možná citlivější. Po vyzkoušení mě láká si alespoň na těžké tréninky nějaký preworkout pořídit.


Tiah:

Jako tradičně u nakopávačů bohužel u mě bez efektu, ale alespoň jsem si třikrát pochutnal.


Nickname33:

Po dlouhé době jsem vyzkoušel funkční nakopávač s dobrou chutí. Na mě to bylo až moc silné mravenčení na rtech a ve tváři, ale opravdu mě to po práci příjemně probralo a působilo nejméně jednu hodinu, takže na start tréninku určitě ideální věc. Věřím, že mravenčení je hodně individuální a na každého působí jinak, takže to neberu jako nějaký nedostatek.

Další recenze a hodnocení si můžete přečíst zde.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra