Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

Tip na dárek k Vánocům pro sportovce

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Hledáte letos nějaký originální dárek pro Vaše blízké, kteří mají rádi sport, a nemůžete na nic narazit?

Co na to jít tento rok chytře a věnovat jim dárek, který je nejen obohatí o nové poznatky, zkušenosti a zážitky, ale také je bude bavit?

Pokud mají rádi fitness, rádi cvičí v posilovně nebo chtějí dosahovat lepších výsledků s maximálním ohledem na zdravotní aspekty tréninku, pak je tento dárek šitý na míru přímo pro ně!

Připravili jsme pro Vás dárkové poukazy, které jim umožní absolvovat kurz "Instruktor fitness" (trenér II. třídy), rozšířený kurz pro získání licencí "Instruktor fitness" i "Instruktor kulturistiky" nebo kurz "Poradce pro výživu" ve Fitness akademii Ronnie.cz! Vy koupíte poukaz a ten, komu ho dáte, si může vybrat z termínů v daném roce v jakémkoliv z měst, kde kurzy probíhají.

Fitness akademie Ronnie.cz je nejprestižnější a nejvyhledávanější trenérskou školou v České republice. Každý rok v ní absolvuje některý z kurzů přes 500 studentů, kteří své znalosti nadále využívají buď jen ve svém tréninku, nebo také v profesionální dráze osobních trenérů, či dokonce provozovatelů fitnesscenter.

Dárkový poukaz lze využít jednou osobou na jeden kterýkoliv kurz konaný v daném roce. Přehled termínů a měst najdete na této stránce. V případě zakoupení poukazu těsně před začátkem vybraného kurzu se může stát, že bude již plně obsazen, v tom případě je nutné si vybrat z dalších termínů.

Více informací naleznete zde.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra